Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, melyik fiút "válasszam"?

Figyelt kérdés

Van 2 srác az életemben és nem tudom, hogy melyiket válasszam. Az egyik srácot kb. 3 éve ismerem az egyik barátnőmön keresztül. Nagyon messze lakik (400km), de tartjuk neten a kapcsolatot és párszor taliztunk is...legutóbb kb. egy hónapja. iszonyatosan meglepett, hogy eljött találkozni, nem számítottam rá...szóval érte kb. egy éve nagyon oda voltam..most már nem annyira.

A másik sráccal egy helyen lakok és egy ideje sokat vagyok vele együtt. Van amikor azt érzem, hogy tetszem neki, de van amikor meg azt, hogy csak barátként kezel..én viszont egyre többet érzek iránta...1 bökkenő van, 2 évvel fiatalabb nálam..

Nem tudom, hogy mi lenne a helyes, mert egyik srácot sem akarom megbántani. A kolis srácba kezdek beleszeretni, viszont a távol lakó srác oda van értem és nem akarom megbántani...

Válasszam a "biztos" távoli srácot, aki iránt ugyan most "kevesebbet" érzek, de még bele tudok szeretni? vagy mondjam meg neki, hogy nem lehet köztünk semmi és akkor lehet, hogy tisztább lelkiismerettel tudnék időt tölteni a fiatalabb sráccal?

L/21


ui.: egyik sráccal sem történt semmi köztünk


2011. dec. 11. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

válasz engem

ennyire egyszerű

2011. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A kolesztársad a megnyerőbb.
2011. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hanariko ***** válasza:
sztm is a második... azzal hogy nem azt választod aki beléd van esve, nem bántod meg, vagyis nem szándékosan, nem tehetsz róla ha te nem érzel (már) úgy...
2011. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatba tuti nem mennék bele, semmi értelme amikor van rajta kivül rengeteg másik lehetőség ráadásul helyben.

Szóval a második.Vagy egy harmadik:D

2011. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem a 2.-at fogod választani, mert ő jobban néz ki.
2011. dec. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Nem írtam, hogy melyik srác hogyan néz ki... egyébként külsőre teljesen különbözőek, mind2ben van valami ami megfogott.

Utolsó kommentelő: ha a "jobban néz ki"-t arra értetted, hogy jobb a helyzete, akkor bocsi.

Üdv 21/L

2011. dec. 12. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Az írásodból mégiscsak az jön le, h a 2. néz ki jobban. Már csak azért is, mert őbelé kezdesz beleszeretni.
2011. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyik jobb autóval jár :D
2011. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!