Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki a lelki társam, de én nem vagyok az övé?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szó magában hordja a kölcsönösséget, de mégis...
2011. dec. 10. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Fizikailag értve nem vagy az övé?
2011. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Én vagyok a nő én vagyok párom lelkitársa de ő ilyen szempontból nekem nem nyújt semmit.
2011. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, úgy értve, hogy én nem vagyok az ő lelki társa, csak nem akartam szóismétlést. :$

Második, akkor miért vagy vele?

2011. dec. 10. 11:57
 4/8 Matthew23 válasza:
létezik
2011. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok.. Mert szeretem és sok jó tulajdonsága van sajnos az zavaró,hogy ő nem lelkitársam de annyi, hogy másban kell akkor azt megtalálni,egy jó barátban. Ez olyan,hogy van a férj-feleség nem jó a szex. Feleség egyáltalán nem akar dugni azt pali meg félremegy. Akkor mért van vele ha nem szexel? Mert pár év van mögöttük, akár egy gyerek. Mindig van a kapcsolatban valami aami jó és összeköt annak ellenére, hogy a másik fél épp nem kapja meg azt amire vágyik. Szerintem.
2011. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem nem létezik mert a lelki társat arra szokták mondani amikor mint két fél meg találta a másikban...tehát ha csak az egyik ember érzi ezt akkor nem lelki társ..arra nem szokták azt mondani
2011. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor a tietek egy viszonzatlan valami...de nem vagytok lelki társak...lelki társ akkor valaki ha mind ketten ezt érzitek.
2011. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Második:értem. És hosszú távra tervezel vele?
2011. dec. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!