Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, h tényleg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, h tényleg ő volt a lelki társam?

Figyelt kérdés
Nem tartott sokáig, de ma sem tudom Őt elfelejteni. Amióta csak ismerem, és a szemébe néztem, volt bene, valami, amit azóta sem tudok megmagyarázni.Vonzott magához, mint egy mágnes, állandóan rá gondoltam, és gondolok most is, bár neki nem kellettem..Azt érzem, minden ellenére, h a lelki társam volt..de mégsem, mert ő már nem keres...honnan lehet tudni, ki a lelki társam, akire sok éve vágyom?
2011. okt. 29. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak sima vonzósás volt. Lelkitárs amikor nagyon megértitek egymást, kb ugyanazon mentek keresztül és segítitek egymás lelki fejlődését. Nem muszáj a lelkitársnak köze lennie a szerelemhez.
2011. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szaszhuny ***** válasza:
A lelki tars az nem egyik naprol a masikra jon, oda ido kell, hogy valakivel ilyen viszonyba kerul, szoval amig nem ismeritek jol egymast addig sose fogod tudni. Az, h meg mit latttal a szemeben az elhanyagolhato, lehet, hogy csak azt lattad amit latni akartal.
2011. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
Ha nem vagytok már együtt, akkor ő nagyon messze állt attól,hogy a lelki társad legyen. Felejtsd el, vége kész. Majd érezni fogod, ha az az illető lesz AZ!
2011. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan kikészülnek amikor elvesztik a lelki vagy duál párjukat...ilyen soha nem lesz még egy bla-bla-bla-bla ismerős nem?....sokan otthon ülnek és pia mellet sajnáltatják magukat,felesleges!!!!!!...persze,olyan mint vele már soha többé nem lesz,de annál boldogabb és teljesebb még lehet....éld az életet és éld meg minden percét...az,hogy ki volt valójában a lelki társad?talán majd 80 éves korodban,visszaemlékezve fogod tudni!!!!!!!!!!!!..a múlttal már ne is foglalkozz,az már nincs,éld meg a jelent és nyisd ki a szíved!!!!!
2011. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!