Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó az, ha a párom a lelki társam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az, ha a párom a lelki társam?

Figyelt kérdés

Persze mindenki egyből azt mondaná, hogy igen, csak úgy lehet. De sajnos nekem eddig minden barátnőmben sikerült megtalálnom a lelki társat (és viszont). Azonban ebben az a rossz, hogy ha vége a kapcsolatnak ugrott minden. Nem csak a csók és a szeretkezés, hanem páff, a lelki társad is pápá.

Lehet hogy érdemes úgy építeni a kapcsolataimat, hogy a családom és a barátaim nyújtsák az érzelmi hátteret, a barátnő meg a szexet és a párkapcsolatot?

Szerintetek ez megvalósítható?


2010. jún. 25. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vége lett nem ő a lelki társad
2010. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Optimistán kell nézni a dolgot, és egyből nem kell szétválasztani a lelki társad, és a párkapcsolati szerelmed.Tehát: Nézd úgy,hogy majd idős korodra is vele leszel, és milyen jó dolog, hogy egy a lelki,testi társad..barátaid különben sem nyújthatják az érzelmi hátteret, mert az a párkapcsolatban kell.
2010. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj más olyan kapcsolatokat létesíteni akik a lelki társaid tudnak lenni. mert szerintem annak embernek akivel együtt vagyunk nem lehet mindent elmondani. mert nem olyan, egy jó baráttal vagy barátnővel viccelődni hülyéskedni mint a pároddal. legalábbis szerintem. de én megpróbálnák másokat keresni vagy a régieket feleleveníteni.


15_F

2010. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
fuckyeah gyanús
2010. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy barátom egy évvel ezelőtt. Mikor megismertem egy hónap után annyira közel kerültünk egymáshoz, mint eddig soha bárkivel. Ő volt a lelki társam. Aztán a barátságból szerelem lett, de sajnos csak az ő részéről. Le lehet pontozni, a szerelem nem úgy megy, hogy az szeretnék lenni, és az leszek. Valami hiányzott. De ez épp elég volt, hogy vége legyen a kapcsolatunknak. Egy év után újra elkezdtünk beszélgetni, és újra nagyon közel kerültünk egymáshoz. Barátilag. Nagyon jó, hogy a barátja lehetek.

Szerintem fontos, hogy a partnered megértsen és meg tudjátok beszélni a gondokat. Akire mindig számíthatsz és melletted áll:) Persze a barátok is fontosak az ember életében:) De a társadnak(véleményem szerint) a lelki társadnak is lennie kell. Így működik igazán, és hosszútávon egy kapcsolat.

16L

2010. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagy marhaság! ha csak szexelsz a csajoddal, az nem párkapcsolat, az egy viszony. és sokkal mulandóbb, mint az eddigiek. szerintem az arany középút a megoldás. támaszkodj a barátaidra és a családodra lelkiekben, ugyanakkor legyenek olyan titkok, amiket csak a kedveseddel osztasz meg. a viszonyotok ettől lesz bensőségesebb: igaz barátság és odaadó szerelem.
2010. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok az olyan kapcsolatokra ahol nem osztod meg a lelki gondjaidat a kedveseddel, na majd ebbe pár kisgyerek tanácsot ad ....
2010. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!