Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 napja elhagytam a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja elhagytam a párom a kisbabánkkal. Nem volt a társam a bajban. Ha adnátok még neki esélyt, mennyi ideig várnátok a közeledését?

Figyelt kérdés
Pár hetes a pici, nagy szerelem volt a miénk, de a terhességem, a szexnélküliség teljesen érzelemmentessé tette a kapcsolatot. Sok vita volt és még több bántás. A gyerek mellett meg nem egyszerű váltani...
2010. júl. 4. 20:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mennyi időt adtál és Te most ki is vagy mert az nem derül ki?
2010. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem a nő.
2010. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
A picinek apára is szüksége van! Te hagytad el a párod,neked kell megtenni az első lépést. A terhesség nem ok a rossz kapcsolatra! Beszéljétek meg a dolgaitokat,és a pároddal is törődj,ne csak a gyerekkel!
2010. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsónak igaza van. Gondolom csak anyának hiszed magad, feleségnek nem. Azt ugye tudod, hogy össze vissza nem rángathatod azt a gyereket? Neki szüksége van az apjára is. Elég szomorú, ha a szexhiány miatt ide jutottatok.
2010. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A pici pár hetes. A párom (a nő vagyok) sokszor agresszívan beszél, türelmetlen és semmiben sem járt a kedvemben a terhességem alatt. Szexelni nem akart, mert hogy zavarja a baba. Visszahallottam hogy vkinél bepróbálkozott, de nem történt meg a dolog. Viszont akkor mással biztos volt vmi. Én akkoriban nem szeretgettem őt, nem kapott szeretetet az tény. És holnap jön hozzánk, ill a fiához látogatni... Kivagyok eléggé :(
2010. júl. 4. 20:47
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Így van egy kisgyereknek , főleg egy babának, fix otthonra van szüksége, normális környezetre, normális szülőre vagy szülőkre jobb esetben, és nyugodtságra és békére!


Nem téged hibáztatlak csak, mert minden 2 emberen múlik, de a babának biztonság kell. És háát hogy szex miatt....

ki lehetett volna bírni..

2010. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
fél éve nem ért hozzám. én kibírtam volna...
2010. júl. 4. 20:49
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

így kicsit más a helyzet. Persze a gyereknek apa kell de nem mindenáron!


Nem egy gyerek van aki apa nélkül nő fel! Szóval csak gyerek miatt együtt maradni az meg a másik legnagyobb marhaság.


Később szaporodnának a viták, idegeskedés lenne stb ami nem tenne jót senkinek főleg a picinek.

akkor költözz a szülőkhöz maradj náluk ha léehet.

2010. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jelenleg szülőknél vagyok, a lakásomba csak később mennék. Ő nagyon makacs. És ha most nem törik meg és nem szedi össze magát, akkor én nem nézek vissza többet. Elég lassú a pasi, végletekig én sem várok. Családcentrikus vagyok nagyon, ezért is visel meg...
2010. júl. 4. 20:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de mit vártál??? Nem kapott szeretetet én is otthagytalak volna. Még a szemére veted, hogy másnál keresett? Ha nem kap semmit, akkor mégis mit gondoltál hogy neki nincs igénye? A családcentrikus ember a férjét is szereti nem csak a gyerekét és nem pattog a szex miatt egy kisgyereket kitéve ekkora cirkusznak. Lesülne a képemről a bőr, ha ilyet csináltam volna. A férjed is hibás, de te még hibásabb vagy, elhanyagoltad ahogy illik. Gondolom úgy érezte gyerekcsinálásra jó, másra nem. Én is így éreztem volna. Másrészről ha szeretnéd megmenteni a családodat akkor szedd a cuccod és menj vissza, legyél az okosabb, beszéljétek meg és ígérjétek meg egymásnak hogy ez soha többé nem fordul elő. Ilyen miatt elmenni egy kisgyerekkel..én soha nem tenném.
2010. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!