Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 napja elhagytam a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja elhagytam a párom a kisbabánkkal. Nem volt a társam a bajban. Ha adnátok még neki esélyt, mennyi ideig várnátok a közeledését?

Figyelt kérdés
Pár hetes a pici, nagy szerelem volt a miénk, de a terhességem, a szexnélküliség teljesen érzelemmentessé tette a kapcsolatot. Sok vita volt és még több bántás. A gyerek mellett meg nem egyszerű váltani...
2010. júl. 4. 20:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mhhh, sokkal jobban meg kellett volna ismerned mielőtt gyereket szülsz.
2010. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igazad van! De mindenki magának szül, ahogyan én is tettem.
2010. júl. 5. 08:10
 13/18 anonim ***** válasza:

Tudod ez nem így működik..Mindenki magának szül? Ugyanmár... Mi történik ha születik egy gyerek? Mi születik? Anya és baba, vagy család? Szerintem család.

Szöges ellentéte annak amit mondasz az állítólagos családcentrikusságoddal. Szépen menj vissza és hozd helyre a családod :(

2010. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

egy gyerekhez az apának is ugyanannyi köze van mint az anyának uh hülyeség h mindenki magának szül..a kijelentésed alapján nem vagy igazán családcentrikus...

sztem menj vissza a pasihoz és béküljetek ki

2010. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

DÖBBENETES, ahogy szidjátok a kérdezőt!!!! És oda se figyeltek rá! Leírta pl. hogy ő szexelt volna, csak a férjét "zavarta a baba". A férjnek kellett volna neten vagy orvosnál utánakérdeznie, akkor elolvashatta volna, hogy a terhesség alatti szex nem árt a babának. Tehát a férj nem azt kereste amit otthon "nem kapott meg". Undorító ez a szolidaritás,meg ahogy leszidjátok a kérdezőt, akinek a "párja" ezek szerint nem volt partner a babavárásban!

Tudjátok, én egész életemben hálás vagyok Anyukámnak, hogy 5 éves koromban elvált a velünk nem törődő, alkesz "apámtól",és megkímélt egy veszekedésekkel, cirkuszokkal teli élettől! ha az apa eleve nem foglalkozik a gyerekkel akkor annak a kapcsolat fenntartása esetén se lesz igazi, szerető, törődő apja, tehát azt nem az anya "fosztja meg" tőle!!!!!!!!

A család akkor az igazi, ha mindenki egyenlő energiát fektet bele! Undorító ez a hozzáállás, hogy a nő áldozza fel magát a család eszményéért,miközben a kedves férj sz.rik bele, és a kapcsolat helyrehozása helyet kifelé ismerkedik. És még véditek is. Menjetek a...

Kérdező, jól döntöttél, a leírás alapján ez nem férj és apa. Ha nem látja be a hibáit,nehogy még Te menjél utána!

29/N

2010. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ma elkezdett hízelegni, tegnap viszont még azt mondta, hogy kijelenteti magát hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie...

Szerintem csak kapálózás és felindulásból mondta, de akkor is!!!!!!

Inkább ember módjára le kéne ülni és átbeszélni, de ő inkább bújkál a probléma elől...

Már 2 hete nem lakom nála. Most nem keresem őt egyszer sem.

Vagy megjön az esze, vagy odébb állok.

Család....... hát igen.... apa és anya kell hozzá...

Nem csak anya...

2010. júl. 7. 19:32
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát a gyerekért meg lehet próbálni mert a gyerek születését az apának is fel kell dolgozni lelkileg, a test válltozásához neki is hozzá kell szokni szóval ne siesd el a dolgot.

De ha a kicsit nem terveztétek csak becsúszott akkor lehet hogy ezért bunkó és tényleg csak szabadulni akkar.

2010. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tervezett baba, a testem meg már a régi szerencsére. Meglátjuk mi lesz...
2010. júl. 7. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!