Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet nekem valaha társam, párom?

Lehet nekem valaha társam, párom?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam több társkereső oldalra, és írtam több mint száz nőnek, megadva az email elérhetőségemet.

Ebből több mint 70 egynéhány megnézett, de egy sem írt vissza. Azaz, nulla levelet kaptam!

Statisztikailag nem biztató, és számomra kudarc a javából.

Ezek után reménytelennek tartóm a helyzetemet, pedig nem vagyok igénytelen, se bunkó.

37/F


2009. okt. 19. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
lol
2009. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát nem tom.

Először is milyen képeket raktál fel, mit is írtál nekik pontosan....

Lehet, hogy te azt hiszed, hogy mindent rendben csinálsz, közben pedig nincs aki szóljon, hogy min kéne változtatnod.

És igen lehet társas, párod. A szomszédunk is 38 évesen talált rá élete szerelmére, most friss házasok.

2009. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vok

utolsó sorban *társad*

bocsi

2009. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerőseim szerint jó képeket raktam fel.
2009. okt. 19. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne valóban tudni,h mit irtál s hogy nézel ki!!! Vagyis elsősorban h mit irtál..tudnád idézni?
2009. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

„Szia, amennyiben szimpatikusnak találsz, és szeretnél velem beszélgetni, írj erre a címre…..”


Ezt írtam nekik.

2009. okt. 20. 09:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem társkeresőkön nem lehet megtalálni az "igazi" szerelmet.Menj emberek közé!Ismerkedj ott!
2009. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért társkeresőn ismerkedsz?

És ha már társkeresőn ismerkedsz akkor írj a kiszemelteknek valami kedveset, szépet, ne azt hogy írjon ha szimpi vagy neki... olyanra bevallom én sem válaszolnék hiszen fogalmam sincs mit lehet egy ilyen levélre válaszolni. Ha kérdeznek akkor viszont mindig visszaírok... :)

2009. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!