Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Szerethete...

Miért vagyok ilyen? Szerethetek még valaha mást is ennyire?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődik, hogy nagyon boldog gyerekkorom volt. Anyuék nagyon szeretnek, én is szeretem őket, viszont nem nagyon tudom kimutatni nekik. Elég nehéz anyagi körülmények közé kerültünk, látom hogy mindent megtesznek értünk, és félek hogy ebbe mennek tönkre. A tesómmal sokszor követelőzünk, nem tudjuk elfogadni hogy most nincs annyi pénz. Látom, hogy ez nekik nagyon fáj. És most az életem romokban hever, mert a barátom elhagyott, pedig én nagyon szerettem, ráadásul egy másik lányért. Ő volt az első barátom. Rossz érzés, hogy akiért te bármit megtettél, Őt nem érdekled. Nem tudom hogy az életbe leszek e még ennyire szerelmes….. Mindenről Ő jut az eszembe, egy helyről, zenéről, folyamatosan az emlékeken kattogok hogy mennyire jó volt vele. Megőrülök és legfőképpen a hiánya miatt. Ezt is anyuékon vezetem le.
2011. nov. 1. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz vígasztaló, de sajnos tényleg igaz, hogy az idő segít. Majd. Engem is annakidején elhagyott a barátom egy másik lányért, a kolléganőmmel csalt meg aztán vele folytatta az életét. Még 1 év után is eszembe jutott sokszor. Aztán jött a mostani párom és ő feledtette velem a dolgot. Ami ilyenkor még vígasztaló lehet, hogy bizony a szüleid nem érdemlik meg a miatta felgyülemlett feszültséget és a pasi sem ér annyit hogy miatta tönkremenj.
2011. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd el anyukádéknak a problémádat. Biztos meg fognak érteni, és segítenek, ahogy tudnak. Járj el sportolni (futni, biciklizni, ami nem kerül sokba), hogy ne rajtuk vezesd le a feszültséget és addig is kikapcsoljon az agyad. Üljetek össze, hogy mennyi pénzből gazdálkodtok egy hónapra, előre tervezzétek meg a vásárlásokat, vonjanak be titeket is, hogy lássátok miből éltek. Így talán könnyebb lesz lentebb adnotok az igényeitekből.
2011. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!