Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért lehet? , még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet? , még soha nem volt ilyen ezelőtt.

Figyelt kérdés

Nem rég volt egy csalódásom(fiu vagyok),a minap mentem a városban és odajött egy helyes csaj és elkezdett velem dumálgatni,ismerkedni de én valahogy nem tudtam értékelni persze nem voltam bunko meg beszélgettünk is de valami mintha belürtől nem engedte volna.

tényleg szép a lány,ja és NEM vagyok meleg mielőtt még ezzel jönne egy kedves hozzászolo


2011. dec. 9. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert csalódtál. Ez most teljesen normális. Nem állsz még készen egy új kapcsolatra.
2011. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehet rosszul fogalmaztam lehet csak tényleg ismerkedni akart de valahogy ugy mondom nem volt hangulatom hozzá
2011. dec. 9. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetes reakció, egy csalódás után akármilyen szép csaj jönne oda hozzám ismerkedni, én is gyanakodnék... kicsit meg tartsd ,,megfigyelés" alatt, aztán majd kiderül minden.
2011. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre írtam, hogy még nem állsz készen egy ismerkedésre.
2011. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hogyan ismerkedett?
2011. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hello szia és elkezdett beszélni,meg kérdezgetni?
2011. dec. 9. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
de miről?
2011. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Először jött ezzek a kamu"szia bocs megtudod mondani mennyi az idő"dumával,utána megkérd. nincs-e kedvem meginni valamit és ahogy beültünk a kávézóba kérdezte h amugy mit csinálok és hogy ő ezt meg ezt csinál

szabályosan nyomult nem kicsit is lepödtem meg elöször azt hittem ez egy kandikamera

tudom ezt nem irtam az elején csak nem akartam regényt irni azt hittem annyi is elég amit leirtam

2011. dec. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!