Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 8 hónappal ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 8 hónappal ezelőtt megcsalt, amit most vallott be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy jól működő párkapcsolat, az elején egy-két, mind a kettőnknek köszönhető hullámvölggyel. Összeszokás, illetve a dolgok komolyodása, mind a kettőnknek kvázi új helyzet volt. Az egyik hullámvölgy során, amely tavaly decemberben történt, megcsalt, ráadásul egy olyan személlyel, akit személyesen ismerek (aka ismerős). Elmondása szerint akkor már nem gondolta volna, hogy lesz még jövőnk. Mindettől függetlenül akkor mi még egy pár voltunk változatlanul, nem mondta azt, hogy legyen vége, vagy szüneteljünk. A mélypontot én is éreztem, de azt gondoltam, hogy majd összeszedve magunkat sikerül belőle kikecmeregni, ami amúgy tényleg sikerült, azóta is boldogan vagyunk, szerelmesek vagyunk egymásba.


Tegnap feljött hozzám, és azt mondta, hogy tiszta lappal akar kezdeni, és tartozik egy vallomással, elmesélte, hogy mi történt. Nem akartam elhinni, ugyanis abszolút nem ilyen jellem, lelkiismeretes, nem nézné ki belőle az ember.


Jelen pillanatban roncs vagyok. Napok óta nem eszem, hányok, és rosszul vagyok. A kapcsolatunk akkor mélyponton volt ugyan, de nem ezt érdemeltem volna úgy gondolom. Számtalanszor megcsalhattam volna, de soha nem tettem, mert szerettem és mert úgy gondoltam, hogy megbízhatok benne. Ami leginkább bosszant az a személy, akivel megcsalt. Közös ismerős, ráadásul jelenleg az ő (felesége és gyereke is van) lakásukban bérel egy szobát.


Most akárhányszor rágondolok, semmi más nem jut eszembe, mint az, hogy a pasi rajta fekszik és...


Természetesen ő is nagyon ki van borulva. Szeret, ez nem kérdés, másképp nem mondta volna el. De ez alapjában véve kevés...


Ötlet, tanács, tapasztalat?


2011. aug. 23. 16:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Rúgd ki meg csalt már bocsánad de ez egy büdös riba&nc
2011. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Hat ez durva .... Ha te ish szereted akor probald te ish tiszta lapal kezdeni az egeszet :)
2011. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Eleve normális kapcsolat elején nincs ilyen, hogy hullámvölgy. A hullámvölgy évek múlva jön el, amikor kezd elmúlni a lángolás. Szóval már ebből a szempontból nem szerencsés a dolog, nagyon nem. A megcsalás pedig: embere válogatja, ki hogy viseli el. Én magamból kiindulva meg tudnám bocsátani, ha nagyon-nagyon szeretem a másikat, de a bizalom örökre odaveszne. Ezek után pedig már nem tudnék úgy hozzáállni a kapcsolathoz, sose tudnék benne 100%-ra megbízni.
2011. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Egy régi botlás miatt nem érdemes mindent felrúgni szerintem. Próbáld meg elfelejteni a dolgot, ha néhány hónap, max 1 év múlva se sikerült akkor ennek nincs értelme. De adj időt magatoknak.
2011. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Csald meg te is, akkor egálban lesztek és jöhet a tabula rasa.
2011. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Hát egy megcsalást azért nem neveznék éppenséggel botlásnak, de kinek meddig terjed a tűrőképessége... Ez a legaljasabb amit el lehet követni egy kapcsolatban, még akkor is, ha valami nem ok. Akkor ki kell nyitni a szánkat és megbeszélni, ki mit bánt, nem pedig félrekefélni!
2011. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
velem ugyanez volt. én szakítottam azonnal, aztán hetek múlva(miközben ő folyamatosan próbálkozott visszaszerezni), rájöttem, hogy nagyon hiányzik, és én is szeretem. felhívtam, tiszta lappal kezdtünk mindent. persze sokáig éreztem a tüskét a lelkemben, ő meg rettenetesen szégyellte magát, de ez már évekkel ezelőtt volt. azóta is együtt vagyunk, és tudom, hogy jól döntöttem. :) sok sikert
2011. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapon át hazudott neked, úgy nézett a szemedbe, úgy mosolygott rád, kétszínű jellemtelen ember, én biztosan megszakítanék vele midnen kapcsolatot, jobbat érdemelsz ennél haver, gondolj a büszkeségedre, máskor is megcsalna, ki tudja még miden hazudott neked, és még keresi a kifogásokat, hogy hullámvölgy, nem vállalja be hogy ő a hibás, menekül a felelősség elől.Undorító egy nőnemű az tuti

21f

2011. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Móókuci ***** válasza:
Ha 8 hónapon keresztül ezzel a tudattal,hogy megcsalt,a szemedbe tudott nézni,semmi lelkiismeret furdalás nélkül,akkor nem hiszem,hogy felőle is ennyire nagy lenne az a szerelem...
2011. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ugyanmár! Méghogy bocsásson meg?! Mert régen történt?!

Hát pont azért várt a rib.anc 8 hónapot, azzal hogy elmondja, mert majd azt mondja "ez régen történt, felejtsük el". Felőlem 5 éve is történhetett volna, akkoris kirúgnám!

Kérdező! Szerintem rúgd ki! Jobban jársz! És majd találsz egy olyan lányt, aki nem kefél fűvel fával!

2011. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!