Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 8 hónappal ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 8 hónappal ezelőtt megcsalt, amit most vallott be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy jól működő párkapcsolat, az elején egy-két, mind a kettőnknek köszönhető hullámvölggyel. Összeszokás, illetve a dolgok komolyodása, mind a kettőnknek kvázi új helyzet volt. Az egyik hullámvölgy során, amely tavaly decemberben történt, megcsalt, ráadásul egy olyan személlyel, akit személyesen ismerek (aka ismerős). Elmondása szerint akkor már nem gondolta volna, hogy lesz még jövőnk. Mindettől függetlenül akkor mi még egy pár voltunk változatlanul, nem mondta azt, hogy legyen vége, vagy szüneteljünk. A mélypontot én is éreztem, de azt gondoltam, hogy majd összeszedve magunkat sikerül belőle kikecmeregni, ami amúgy tényleg sikerült, azóta is boldogan vagyunk, szerelmesek vagyunk egymásba.


Tegnap feljött hozzám, és azt mondta, hogy tiszta lappal akar kezdeni, és tartozik egy vallomással, elmesélte, hogy mi történt. Nem akartam elhinni, ugyanis abszolút nem ilyen jellem, lelkiismeretes, nem nézné ki belőle az ember.


Jelen pillanatban roncs vagyok. Napok óta nem eszem, hányok, és rosszul vagyok. A kapcsolatunk akkor mélyponton volt ugyan, de nem ezt érdemeltem volna úgy gondolom. Számtalanszor megcsalhattam volna, de soha nem tettem, mert szerettem és mert úgy gondoltam, hogy megbízhatok benne. Ami leginkább bosszant az a személy, akivel megcsalt. Közös ismerős, ráadásul jelenleg az ő (felesége és gyereke is van) lakásukban bérel egy szobát.


Most akárhányszor rágondolok, semmi más nem jut eszembe, mint az, hogy a pasi rajta fekszik és...


Természetesen ő is nagyon ki van borulva. Szeret, ez nem kérdés, másképp nem mondta volna el. De ez alapjában véve kevés...


Ötlet, tanács, tapasztalat?


2011. aug. 23. 16:48
1 2 3 4
 21/31 heloka ***** válasza:

ha a kapcsolatotok elején volt, még lehet hogy nem volt teljesen biztos a dolgában.. ha kettőtök között lehetett valami baj, akkor könnyebben hajolhatott egy másik férfi vállára, mert ha Te nem mondod neki, hogy szeretlek, akkor más fogja!!! aztán az ominózus eset után rájött, hogy egy egyéjszakás kaland miatt nem érdemes Téged eldobni, mert ennél többet érsz neki. aztán rendbe jöttek köztetek a dolgok, érezni kezdte a lángoló szerelmet.. 8hónapon keresztül vitázhatott belül: elmondjam-ne mondjam.. aztán úgy döntött hogy többre tart annál, hogy eltitkoljon egy ilyen mértékű ballépést. ha nem bánta volna meg a tettét, még most sem tudnád mi történt 8 hónapja..

ja és nem kérek olyan reakciót, hogy miért védem a ribancot...

2011. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Íme a nagy port kavart kérdés, a másik oldalról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



„Természetesen ő is nagyon ki van borulva. Szeret, ez nem kérdés, másképp nem mondta volna el. De ez alapjában véve kevés...”


K.rvára ki lehet borulva tényleg. Méghogy szeret? Hogy be ne szarjak. Előadja a sírós jelenetet, hogy mennyire sajnálja és hogy szeret stb. Ez még undorítóbb. Az pedig, hogy nyolc hónapig képes volt úgy együtt lenni veled és a szemedbe nézni, hogy a szeme sem rebbent, nem azt bizonyítja, hogy annyira megbánta volna. Sőt ez enyhén pszichopata vonás, mert normális ember, nem hiszem hogy képes ilyet tenni.

Először is szedd össze magad, mégis csak te vagy a férfi. Ha megbocsátasz neki, akkor ezzel pofátlanul vissza fog élni és újra meg fogja tenni. Nem a jövő héten, de előbb-utóbb megteszi. Hosszú távú következménye lehet, hogy sose fogsz többet megbízni a nőkben. Ha viszont ezt lenyeled neki, akkor örökké azon fogsz görcsölni, hogy most éppen mit csinál, kivel van. Elvégre nem lehetsz vele a nap 24 órájában.

A megoldás. Összeszeded magad és kidobod a ribancot a p.csába. Nyugodtan le is köpheted, vagy fel pofozhatod. Megérdemli. Természetesen a kis köcsöggel is ugyanígy kell eljárni, aki megdugta. És ne hidd azt, hogy nem lesz több csajod, és hogy rajta kívül nincs más. Jobbat érdemelsz.



„Csak azért, mert az ember rossz döntéseket is hoz, még nem jelenti, hogy rossz ember lenne. Ha alapvetően nem ilyen a lány, akkor azért nem kell leribancozni, mert elborult pillanatában nem a helyes döntést hozta meg.”


Hagyjuk már ezt a baromságot. Hogy ez csak egy kis botlás, meg, hogy rossz döntést hozott. Ha nálad ez egy kis botlás, akkor mi számít súlyos bűnnek, ha megöli az egész családodat?



„Nem azért kell megbocsátani, mert a csaj megérdemli, hanem mert szar úgy élni, hogy utálsz valakit. Magadat nem érdemes büntetni.”


Persze, meg fordítsuk oda a másik orcánkat is, dobjunk vissza kenyérrel és a többi maszlag. Ez talán bejön a narkós hippiknek és lusta naplopó buddhista szerzeteseknél, de egy normális embernél nem. Én nem érzem szarul magam csak azért mert rühellek valakit. Sőt a gyűlölet néha még erőt is ad.

2011. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

19:41


Ja persze, megint csak a kis ribanc az áldozat. Mi az, hogy bizonytalan volt az elején? És ez feljogosítja, hogy félre b.sszon? Meg ha nem mondják valakinek, hogy szeretlek napi százszor, akkor az indok a megcsalásra?

Nagyon nagyra tarthatja, ha eddig titkolta. Ha bizonytalan volt, akkor azt közölnie kellett volna az elején. Mi lett volna, ha mondjuk már házasok lennének és 5 év után bevallja, hogy "bocs évekkel ezelőtt félrekeféltem és a gyerek sem a tiéd" Akkor is ilyen elnéző lennél?

Ne szépítsük a dolgokat, mert a lényeg, ugyanaz marad.

2011. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

akkor könnyebben hajolhatott egy másik férfi vállára


Goethe se fogalmazhatta volna meg szebben, hogy kvázi mással kúratta meg magát.

Nem, nem kifogás az ilyen. Ha úgy érzem, nem törődik velem a párom, akkor megmondom neki. Ha meg bizonytalan vagyok és más pasasra viszket a micsodám, akkor meg kivárok, hátha elmúlik vagy szakítok és utána kaffantok mással. Vannak esetek, amikor NINCS pardon és ez az.

2011. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Kapcsolatunk elején, másfél éve, egy hülyeség miatt barátnőm egyedül ment egy koncertre, ahol egy gyökér, szemét alak rámászott, lassúztak, megcsókolta... Mikor utána mentem, elmondta. A srác rámenős volt, nem lehetett levakarni, a csók is erőszakos volt, megbocsátottam. Ami túlzás, mert hetekig ott volt az érzés, hogy beszennyezték, meggyalázták stb... Aztán egyre jobb lett, de még a mai napig mikor veszekszünk elő-előkerül a téma. Szerintem ezt nem lehet elfelejteni... Ha még szex is lett volna, biztos hogy otthagyom. Így csak sötét folt egy jól működő kapcsolat hátterében... Ennyi kell? Azért jobb lenne nélküle...
2011. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Kapcsolatunk elején, másfél éve, egy hülyeség miatt barátnőm egyedül ment egy koncertre, ahol egy gyökér, szemét alak rámászott, lassúztak, megcsókolta.


Engem épp most a hétvégén akart egy szórakozóhelyen leteperni egy idióta paraszt. Ugyanez, elkezdett erőszakkal magához szorítani és le akart smárolni. Érdekes módon én mégis ki bírtam magam szabadítani és utána akkora sallert kapott, hogy el is takarodott onnan. Ami a barátnőddel történt, az csak akkor történhet meg, ha hagyja. Márpedig ő hagyta...

2011. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Én nem érzem szarul magam csak azért mert rühellek valakit. Sőt a gyűlölet néha még erőt is ad."


Mindannyian örülünk, hogy egy boldog, kiegyensúlyozott ember vagy és embertársaidat is arra buzdítod, hogy hozzád hasonlóan gyűlöljék egymást nyugodtan, mert az ugyebár mindent megold. Mégis mennyivel gondolod magad jobbnak egy csajnál, aki félrekúrt? Tudok egy embert aki hozzád hasonlóan a gyűlöletéből merített erőt. Gyűlölte azt, aki nem szőke hajú és kék szemű. Manapság népirtóként emlegetik. Szóval tényleg, mennyivel jobb gyűlölni valakit, abból később is csak jó dolgok sülhetnek ki, míg a békés megoldásokkal mindig csak a vita meg a rossz érzés van...


Amúgy tök vicces, hogy "narkós hippik és lusta naplopó buddhista szerzetesek" széles táborát gyarapítom, köszi, hogy szóltál róla. :D


Viccet félretéve, nem kötelező ám engem támadni, csak azért, mert az én véleményem eltér a sok csalódott és keserű hozzászólóétól. Értem én, hogy sok negatív példát láttatok már a nők között hűtlenségre és egyéb kegyetlenségekre. A rossz hírem, hogy fogtok is még. Mert a legtöbb nő ilyen, én is ismerek párat, ennél a lánynál sokkal rosszabbakat is. Akinél nem egyszer fordult elő, hogy félrelépett és a párja a mai napig nem tudja. Ilyen az élet.


Csak azért, mert TI utáljátok a női nem bizonyos képviselőit, még nem biztos, hogy egy kétségbeesett fiatal srácnak olyan tanácsokat kéne osztogatni, hogy gyűlölje csak nyugodtan azt a nőt, akivel szép hónapokat töltött együtt. Nem mindenki ugyanolyan.


Amúgy megértem, hogy nem osztják sokan az álláspontomat, de csak hogy tudjátok, nem kell narkós hippinek vagy buddhista szerzetesnek (akik amúgy nem lusták és nem érdemelték meg a tiszteletlenséget) lenni ahhoz, hogy valaki békeszerető legyen. Én ilyen vagyok, de ha azokat a csajokat is utáljátok, akik félrekúrnak, meg azokat is akik nem, viszont megbocsátják, ha ti igen, akkor pontosan milyen nőre vágytok??

2011. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

„Csak azért, mert TI utáljátok a női nem bizonyos képviselőit, még nem biztos, hogy egy kétségbeesett fiatal srácnak olyan tanácsokat kéne osztogatni, hogy gyűlölje csak nyugodtan azt a nőt, akivel szép hónapokat töltött együtt. Nem mindenki ugyanolyan.”


Velem aztán hiába töltött egy csaj szép hónapokat, ha egyszer félrek.rt, akkor ez lenulláza az egészet és hadd ne vágjak már jópofát akkor, ha véletlenül összefutok vele az utcán, csak mert régen jó pillanataim is voltak vele.



”de ha azokat a csajokat is utáljátok, akik félrekúrnak, meg azokat is akik nem, viszont megbocsátják, ha ti igen, akkor pontosan milyen nőre vágytok??”


Jaj, hagyjuk már, hogy vannak olyan csajok, akik megbocsátják, ha a pasijuk megcsalja őket, mert ezt nem hiszem el. Őszintén tegye fel a kezét, aki szereti az olyan csajokat, akik félrek.rnak.

Hogy milyen nőre vágyunk? Olyanra, aki soha, semmilyen körülmények között nem szopja más f.szát és nem b.szatja magát mással. Vagy esetleg túl sokat kérek?

2011. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Azért vedd figyelembe, hogy a kérdés nem a te életedről szól. Rendben, utáld nyugodtan a nőt aki megcsalt, ettől boldogabb leszel biztosan, de vannak más utak is. Ne szíts gyűlöletet, csak mert kiszúrt veled egy nő (ahogy nézem inkább több).


És főleg ne vond kétségbe kérlek a létezésemet, csak mert számodra elképzelhetetlen, hogy megbocsátasz annak, akit szeretsz. Nem nullázódik le az ember érzelmileg, ez nem a Man in Black és nem villogtat senki a szemedbe. Maximum elnyomod a szeretetet, hogy a férfiúi becsületed megvédd és inkább utálod azt, aki megbántott. De ez ugyanúgy nem helyes út, mint félrekefélni. Kérdezd meg magadtól, hogy megérdemelsz-e egy olyan nőt, aki nem kúr félre, mikor valakit kb. 500 karakternyi szöveg elolvasása után képes vagy leribancozni, a férfit, aki meg szereti, arra buzdítani, hogy dobja ki az ablakon a szeretetét és inkább utálja ezt a lányt.


Nem biztos, hogy a csalódottságod és keserűséged jó útra visz, ne várj csodát az élettől, ha ilyen önző vagy.


Amúgy nem baj, hogy kialakult egy vélemény-ellenvélemény vita, mert így legalább, kedves Kérdező, meg tudod állapítani, hogy melyik álláspont áll a te személyiségedhez legközelebb, remélem sikerül megoldanod magadban a problémádat! :)

2011. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Megbocsátás... én már írtam korábban, hogy igen, megbocsátanék. És aztán mehetne isten hírével, mással kezdhetne tiszta lappal, de nálam már nem. És nem azért, mert gyűlölöm, hanem mert valami bennem végleg megtörne. Ha van annyira intelligens, akkor majd egy életre megtanulja, hogy a megcsalás ilyen dolog, nagy árat kell érte fizetni. És ezért hadd ne legyek már szemét.
2011. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!