Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy csaj akivel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj akivel még egyáltalán nem beszéltem ezelőtt. Szerintetek mit mondjak neki mikor elősször beszélek majd hozzá?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat légyszi...
2011. nov. 24. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először köszönj neki.
2011. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SZAVAKKAL nem kell mondani. Beszélj vele, mint bármelyik emberrel tennéd. De érezze. Burkoltan bókolj.
2011. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg konkrét témát tudnátok mondani?
2011. nov. 24. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A házilúd párzási szokásai? Érdekfeszítő téma, de ha esetleg nem tetszik, akkor az 1929-es világválság hatásai a francia gazdaságra.
2011. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármiről beszélj,de ne órákig.

És ha látod,hogy un,akkor váltsd a témát.

és ne nyáladdz beszéd közbe véletlenül:D

ja,és vegyél be rágót,mert ha nem is vagy olyan nagyon közel,de néha azért lehet érezni az emberek szájszagát.

2011. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!!

Csak add önmagad, és először próbálj meg olyanról beszélni, amiben te is otthon vagy... És ha unja, válts témát... De amint mondtam, csakis önmagad légy, ne színészkedj, mert ha ott az nem tetszik neki, akkor nem érdemes vele foglalkozni.

2011. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!