Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az osztályba van egy jó csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályba van egy jó csaj csak "halgatag", szóval van 1 barátnője az osztályba és ennyi. Nem beszéltem vele de sokat emiatt de össze jönnék vele. Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van pár "jobb" fiú az osztályba akik mindig elkezdenek hülyéskedni vele és akkor belemegy...

16/F


2009. máj. 28. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz hülyéskedni, ne tedd. Hozzám ilyen idős koromban minden nap szünetben odajött egy osztálytársam csak úgy beszélgetni, és igazán jó barátság lett belőle. Te is megteheted ugyanezt.
2009. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ha tetszik neked akkor harcolj erte.Elsonek is legyen onbizalmad maskepp nem fog menni.Masodjara viccelodj te is vele.Kotekedj vele.Mikor ezek megvannak hulyeskedes kozbe erj hozza,fogd meg a kezet,oleld meg nah de azert puszilni nem meg 16 vagy "ciki"lenne az osztly elott majd csak mikor osszejotetek mar:)
2009. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg osztálytárssal nem kezdenék, hiszen akármi történik, nap mint nap együtt kell lenned vele egy tanteremben...
2009. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ÉS akkor mi van? ha nap-mint nap történik vmi? Emberek vagyunk:)
2009. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Véletlen nem Komáromba jársz suliba?:D


Én kiköpött ilyen csaj vagyok...:D (nem ego(:)

Mivel csak 1 olyan bnőm van, akivel úgy igazán el tudok lenni az osztályban, ezért örülnék neki, ha lenne egy srác, aki az egyetlen bnőn kívül még ellenne velem.:D Szval örülnék neki, ha odajönne beszélgetni(mégha én szűkbeszédű is vagyok), de persze előtte szemezhetünk, vagy csak simán rámmosolyoghatsz, úgyis pirulok, ha bejössz.:D Szóval csak simán ismerd meg.:) Mikor már jól összeismerkedtetek, el is hívhatod valahova, pl. fagyizni suli után.(: Ha bejössz neki, akkor úgyis el fog veled menni. Innentől meg már egyszerű az egész.:D

16/L

2009. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15.58-as: Képzeld, ha elbukik a dolog, és esetleg csúnyán válnak el. Még két évig egy osztályba járnak napi 7-8 órát.
2009. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kudarcok érhetik az embert, ez velejárója...:S tapasztalat.
2009. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A mi barátkozásunkból az lett, hogy 4 hónap múlva közölte, hogy ő szerelmes. Én meg nem akartam barátságnál többet, megmondani nem tudtam hogyan, mert féltem, hogy nagyon megbántom. Így hát kerültem, nem voltam olyan kedves, míg meg nem elégelte, hogy nem mondom meg, mi bajom, és megszakította a kapcsolatot. Két évig nem szóltunk egymáshoz. Akkor is csak annyi volt, hogy odamentem hozzá, és bocsánatot kértem, amiért megbántottam. Nem szólt semmit, nyilván meglepetésében.

Legközelebb az 5 éves érettségi találkozónkon beszélgettünk, akkor én már férjnél voltam. Lelkesen odajött, és ugyanolyan jót beszélgettünk, mint annak idején! Haza is kísért az éjszaka közepén.

Szerintem az ne akadályozzon, hogy osztálytársak vagytok. Ez legfeljebb nagyobb meggondolásra késztet, ami nem hátrány.

2009. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!