Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy nyolcadikas 14éves srác vagyok,akinek nagyon bejön egy csaj.Ő is 14,akár csak én.A stílusunk ugyan nem egyezik meg,de annyi baj legyen.Jól el tudunk beszélgetni,és lehet rosszul ítélem meg,de mintha én is bejönnék nekiAmikor odafordulok,pl órán,vagy szünetben hogy őt nézzem,sokszor találkozok az ő szem párjával,hogy ő is ugyancsak néz.Régebben többször találkoztam viszont a szempárjával,ez azt jelentené,hogy már kezdem nem érdekelni?Nem merek kezdeményezni,mert félek a pofára eséstől,pedig nagyon tetszik.Please HELP me!
2010. szept. 26. 15:26
 1/7 Funktasztikus ***** válasza:
szia! ezzel ellehet kezdeni:)
2010. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést. felül azt írtad h "hogyan kezdeményezzek?", lent meg leírod, h nem mersz kezdeményezni.

akk mit is akarsz??

2010. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem merek kezdeményezni,mert félek a pofáraeséstől.Ezért kérdeztem itt,mert érzem h kezdeményeznem kéne,mert így máskülönben bukta lesz.Ezért szeretnék tanácsokat kérni,ki hogy kezdeményezne az én helyzetemben
2010. szept. 26. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:

én lány vagyok..14 éves nyolcadikos xDXDXDXDXDD

tőlem ne várj különösebb tanácsot xDxDXDXD

olyan még sose volt hogy egy pasi megmondta volna a szemembe hogy járni akar velem és ennyi.. csak

ezt akartam mondani xD(eléggé gyávák vagytok most erre nem tok mit mondani már bocs xD)

2010. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rotfl XD
2010. szept. 26. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF


Úristen. Gyökerek.

2010. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként az jelent valamit,hogy a csaj van amikor jön oda beszélgetni,meg a szünetekben egyfolytában néz?(amikor azt írtam,hogy mostanában nem néz annyit,kiment a fejemből a szünet)

Ha igen,akkor lazán menjek és mondjam meg mi a helyzet?

2010. szept. 26. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!