Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki nem tom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nem tom hogy teccik e de le szeretném már nagyon smárolni! és teki is teccek én! amikor fogunk talizni, hogy mit mondjak hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 21:06
 1/8 A kérdező kommentje:
neki*
2008. aug. 20. 21:07
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Tanulj meg írni, tanulj meg fogalmazni. Azután csajozz. Köszönjük.
2008. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.volt már sok csajom!

2.tényleg kicsit szarul fogalmaztam mert felindit a dolog!várj megprobálom mégegyszer!

na tehát van egy lány kibe belezúgtam legalábbis azt hiszem!és amiket ir abbol itélve énis tecek neki!és le akarom smárolni de már nagyon!!!és hogy amikor fogunk találkozni én kezdeményezzem a smárolást vagy pedig hogy is kezdemyényezzem mit mondjak neki?????!!

2008. aug. 20. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:

NEM SIKERÜLT MÁSODSZORRA SEM!!!!!

HA VELE IS ÍGY BESZÉLSZ AKKOR KB Ő IS ILYEN IQ LIGHT MINT TE. TEHÁT TOTÁLISAN MINDEGY LESZ NEKI HOGY MIT MONDASZ. SMÁROLD LE ÉS KÉSZ!

2008. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát ezt nem tudom megfogalmazni na!!pedig ö is okos meg énis najó nem einstein
2008. aug. 20. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

hát ez tetszik esküszöm... xD

ha meg már volt sok csajod akkor mit problémázol? gondolom őket is megcsókoltad már...valahogy velük is el kellett kezdeni akkor kezdd el vele is ;) :D

2008. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegény...se fogalmazói kézség :D Se semmi :D Smárold le és kész :D
2008. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerencsétlen -.-'
2009. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!