Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő most lesz 19 én 14 vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most lesz 19 én 14 vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó, már egy éve tetszik.Amit tudni kell rólunk, hogy ő nem nagyon ismer engem, én ismerem őt.Sok közös témánk lenne, azonos az érdeklődési körünk.Nem volt még barátnője soha, egy lányhoz se került még eddig közel.Én odáig vagyok érte, szeretném ha lehetne köztünk valami.Talán tudnék is kezdeményezni-mivel ő félősebb típus-csak a visszautasítás padlóra vágna:/

Szerintetek egy ilyen srác is azzal jönne hogy túl éretlen kiscsaj vagyok hozzá?

Bevallom, bennem azért él még a remény, mert ugye elmondása szerint nem volt még lány aki szerette, vagy akart volna valamit tőle.És ebből én arra következtetek hogy talán lenne esélyem, és nem a korkülönbség jutna eszébe elősször, hanem pozitívan fogná fel, hogy dejó egy csinos, értelmes lány már régóta utánnam járkál, és minden percben rám gondol.

Lehet esélyem nála?Szerintetek mit kellene tennem?


2011. dec. 9. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Esély mindig van! De szerintem most még sok ez az 5 év. Ami persze később nem jelentene akadályt, de most még teljesen más problémáitok, érzéseitek vannak.

Egy próbát megér, de ne éld bele magad túlzottan. Ha akart volna, már lépett volna...

2011. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálhatod, de azért egészen más korosztály vagytok, ha még egyetemista is akkor meg két teljesen más világban éltek. Viszont manapság minden tinilány huszonéves srácokkal jár szóval simán összejöhet. Arra is gondolj, hogy 19 évesen már azért a szex is jogos igény lehet részéről, amire te még nem biztos, hogy készen állsz.

20F

2011. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok hozzá:) De tényleg visszautasíthat és nem feltétlen azért, mert túl fiatalnak tart. Nem tudom hogyan tudnád megoldani, de én szoritok neked:)
2011. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ugye írtam hogy félős, és fél a lányoktól.Ennek ellenére nekem mégis nagyon tetszik.Szóval olyan probléma egyenlőre nem lenne hogy ő többet akar.Köszönöm utolsó:)

2011. dec. 9. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te vagy az érettebb a korkülönbség ellenére. :)
2011. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Túl nagy a korkülönbség.

A te korodban az ember nagyon sokat változik 5 év alatt.

Lehet próbálkozni, de én 19 évesen soha sem néztem rá 14-15 éves csajokra.

2011. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbálkozz,14 évesen korai a kapcsolat főleg,hogy 5 évvel idősebb,te még gyerek vagy még rengeteget változol.Ha annyira barátot akarsz keress egy korosztálybelit,de én 19 évesen min 18 évesre néztem rá annál fiatalabbra nem,gyerekek még,éretlenek,más világ.
2011. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Olvasom a kommenteket, van közötük olyan akivel egyet értek. Biztos vagyok benne,hogy egy próbát megér és nem szégyen az,ha te kezdeményezel. Szerintem sem fog egyböl a sexre gondolni. Talán előbb ismerd meg igazán,hogy milyen is ő valójában, és csak utána a járás/kapcsolat. Például a barátnőm és köztem szintén öt év a korkülönbség, és azt veszem észre rajta,hogy éredtebb a koránál. Úgy értem gondolkodásban (is). Gondolj arra,hogy a remény hal meg utoljára és a jó dolgok nem jönnek maguktól, tenni kell értük. 20F
2011. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ma 10:05 vagyok. Szorítok :))
2011. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

HEllo:)

Megpróbáltuk/tam és nem sikerült.Azt a választ kaptam, hogy neki nem kell nő.

De nem bánkódok miatta, majd jön másik ;)

Amúgy is nem illettünk volna össze- ezt már így tiszta szemmel látom.

2011. dec. 16. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!