Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha most ilyen milyen lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most ilyen milyen lesz a házasságunk?

Figyelt kérdés
Párommal márciusban összeházasodunk! Nem érdekli őt az esküvő,ami nagyon bánt teljesen máshogy viselekdik velem, egy kedves szava sincs csak ugy élünk egymás mellett mintha lakótársak lennénk!Nem akarom h a házasság is ilyen legyen, ő most akar gyereket én meg később lehet ez is a baj?! Fújjuk le az esküvőt? Mi lenne a legjobb? ha beszélek vele azt mondja csak túldramatizálom
2011. dec. 6. 12:16
 1/10 anonim válasza:

Biztos valamiért eldöntöttétek hogy összeházasodtok.A lányoknak többet jelent egy szép esküvő mint a fiúknak. Biztos ő is izgul tervezget, de nem mondja még ki.

Sok idő kell ahhoz hogy összeszokjatok.

Mi itt nem fogjuk mondani hogy fújd le az esküvőt, ahhoz szerintem nyomósabb érvek kellenek. Gyerekmek vállalása komoly döntés, az tényleg ne legyen vitatéma. Csak ha mindketten akarjátok. Most még szerintem is korai.

2011. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig fújjátok le. Főleg ha még nem küldtétek szét a meghívókat meg ilyesmi. Csak akkor menj hozzá, ha tuti biztos vagy magadban. Sokkal egyszerűbb nem összeházasodni, mint elválni :S
2011. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége nem az az esküvőszervezős típus :) Én férjem is ilyen volt. Megszerveztem, rábólintott, kifizette. Mindenben ilyen (lakberendezés, ruhavádárlás..stb), megbízik az ízlésemben. Fogd fel te is így. Amúgy meg biztos érdekli, hisz el akar venni feleségül. Te meg hozzá szeretnél menni. A gyerekkérdés tényleg okozhat vitát, de azért meg nem érdemes lefújni az esküvőt :)

Ne parázz! Szervezd meg, Sok boldogságot! :)

2011. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 20 év alattiak házassága 70-80 a 30 alattiak házassága 50-60%-ban végződik válással. Statisztika.


Lehet h ő még nem akarja ezt az egészet, v csak te hajszoltad bele h vegyen el és emiatt belül dühös rád és magára is amiért hagyta magát megvezetni. Biztos tele van a töke neki a hülye aprólékos készülődéssel, és lehet h hánynia kell a te rózsaszín habos-babos kislányos álmaidtól! Lehet h neki olyan Mrs Smith Angelina Jolie féle csaj kéne aki nem ilyen esküvős tervezgetős beállítottságú. Szerintem a nyavajgásod is idegesítheti, nameg biztos h a szexet is visszafogtátok, mert nem akarsz most gyereket. Sokminden lehet, de szerintem ha most ilyen az időszak akkor halasszátok az egészet aug-ra, aztán még akkor sincs késő lemondani az egészet!

2011. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
a házasság tönkretesz mindent.. a gyerek meg főleg.. egy idő utan szex se lesz, aztan meg meg fog csalni.. elváltok, és mehetsz anyádhoz lakni..
2011. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, nem vagyok szakértő, de véleményem azért van.

szerintem házasságnak és főleg gyereknek akkor van itt az ideje ha tökéletes a kapcsolat! a tökéletes kapcsolat nekem azt jelenti, hogy meg tudok beszélni a másikkal mindent.

elég rossz előjel, ha csak úgy megvagytok...

2011. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én addig nem mennék hozzá, amíg nincs minden rendben.
2011. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szántóvető ***** válasza:
Ez már rosszul indul.Már most a szolgájának tekint,később még rosszabb lesz.
2013. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A házasság is olyan mint a kocsi. Mindenki ferrarit meg maseratit akarna de munkába járni és a mindennapi élethez ezek helyett egy passat vagy fokus sokkal jobb. A házasságban is így van az ember úgy érzi hogy minden jól megy minden tökéletes aztán egy nap odaparkol egy klafa sportkocsi a közelbe és az ember elkezd vágyakozni és érdeklődni. Ez a krva nagy baj a kapcsolatokkal. mindig csak egyféle pedig az emberek nem egyigényűek.

28F

2013. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

olyan párt kell választani akivel ugyanaz az igényetek.


egyébként a pasik többségét konkrétan az esküvő nem fogja különösebben érdekelni:). a férjem is így működött. ő kitalálta hol kajáljunk, meg lefoglalta a helyet és kb ennyi. őt nem érdekelte az sem hogy én már akkor tudtam milyen bevonuló zenét akarok az esküvőmön mikor még nem is ismertük egymást. ő csak szeretett volna elvenni hogy a felesége lehessek...és ami utána jön:D


nem feltétlenül baj ha kicsit passzív a szervezésben. viszont ha egy kedves szava sincs és csak úgy éltek az nem jó! beszélj vele.


27/N

2013. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!