Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvöt tervezünk és páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvöt tervezünk és páromnak is és nekem is ez lesz a második házasságunk. Milyen tipusut ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ugy értem, akinek már volt második, hány fövel érdemes? kicsi legyen vagy nagy? milyen ruhát tudok felvenni? (fehéret már gondolom nem, meg van babánk is). Lagzi legyen vagy csak vacsora? A páomnak volt már templomi, nekem nem, lehet még nekünk közösen templomi esküvönk is?

A párom rám bizta a szervezést, azt monta olyan lesz amilyet szeretnék, de tanácstalan vagyok.


2009. jún. 29. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem katolikusok vagytok,akkor lehet templomi esküvőtök is.Én özvegyen mentem másodszor is féjhez,2 gyerekkel.Egy vajszínű kosztümben esküdtem.Ebéd volt és csak a család volt ott.De ezt nektek kell eldöntenetek.Ha nagy lagzit akarsz,annak sem lehet akadálya az,hogy ez a második esküvő.
2009. jún. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A páromnak a második, nekem az első esküvőm volt. Mivel katolikusok vagyunk és neki volt már templomi, így az nem lehetett. Az esküvőn csak mi+2 tanú volt, utána csináltunk egy kerti sütés-főzést a szűk családnak + barátoknak.

Én egy hosszú, ekrü színű, selyem ruhában voltam.

2009. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

1. Kezdjük azzal, hogy ez a ti napotok, úgyhogy szokások ide vagy oda, ti együtt vagytok boldogok, éppen készültök összekötni az életeteket, tehát olyan legyen amilyenre csak vágytok.

2. Neked az első esküvőd, igenis megérdemled azt, hogy ha már templomi nem lehet, minden más stimmeljen, ahogy megálmodtad, amilyennek gyerekkorod óta vágysz, stb...

3. Hogy kicsi vagy nagy esküvő legyen,és az egyéb részletek ne azon múljon, hogy második esküvőnél ezt így vagy úgy szokták (mert vannak szokások, de direkt nem írom le őket), hanem azon múljon, hogy mennyi pénzetek van rá és mit szeretnének.

4. Attól hogy a párod rádbízta, nyugodtan kérdezz néha egyet-kettőt tőle, hogy ehez vagy ahoz pl mit szólna...és akkor biztosan olyan lesz végül az esküvő ami mindkettőtöknek tetszik.

5. Jaaa, és a lagzi vagy csak vacsora részhez: ha táncoslábúak vagytok akik szivesen mulatnak, akkor én ezt a világért sem hagynám ki!!!

2009. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Olvasd el figyelmesen a kérdést! Neki is már a második esküvője!
2009. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eskudhettek templomba is, a reformatusoknal, evangeligusoknal is. Amugy milyen vallasuak vagytok?

Te egy feher kosztumot vegyel fel, olyat amit kesobb is tudsz hordani.

Szerintem mindegyikotok reszerol a legszukebb csalad legyen csak ott egy ebed vagy vacsora kereteben.

Szuleitek, testvereitek, tanuk.

Sok boldogsagot a kozos jovohoz!:)

2009. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! Katolikusok vagyunk, ugyhogy a templomi esküvö kilőve.:( Azért szerintetek probálkozzak? Van egy kedves katolikus pap ismerösünk. Vagy reméntelen?
2009. jún. 29. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, de mivel a katolikusok házasságot nem választanak szét, így elég esélytelen, hogy hozzáadnak egy férfihoz, akinek szerintük már más neje van. :S Én sem értem sajnos az egyházat, különböző indokokkal fel lehet bontani egy katolikus esküvőt is, de nehéz, kevés esetben fogadják el az indokot. Özvegyként lehet, igen... Illetve olyan indokokkal lehet még, hogy pl egyikük nem volt hajlandó gyerekvállalásra. Persze ezt közösen kell megbeszélniük az exfeleségével, és mivel a férfi szeretne házasodni szebb beállítás lenne, ha a nő nem lett volna hajlandó, de ezt meg megbeszélni az exszel, hááát... :S Szóval vannak ilyen "kamu" szövegek, amivel lehet próbálkozni, de elég bonyolult. :S Kérdezz rá, de ne éld bele magad:(
2009. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elmehettek reformatus templomba is eskudni. Az is ugyanugy Isten elott kottetik, es a reformatus nem sokban ter el a katolikustol.

Reformatus paphoz menjel, erdeklodj nala hogy mukodne a ti eskuvotok.

2009. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!