Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor nekem nagyobb lesz? :D

Akkor nekem nagyobb lesz? :D

Figyelt kérdés
Anyukámnak kicsi melle van. neki 16 évesen kezdett el nőni. Nekem már 12 évesen volt valami :D 15 évesen látott bikinibe és ilyedten ezt kérdezte: neked ekkora melleid vannak? Azóta még nőttek kicsit. (mellmaszírtól :D) Lehet , hogy nem anyukám génjeit viszem? (2 mamának közepes mellei voltak fiatalkorukba..képről láttam) (16/L)
2011. nov. 27. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a mell méret nem függ attól hogy édesanyádnak mekkora melle van,ahogy fiúknál sem számít a nemiszerv mérete attól,hogy az apjuknak mekkora van.Nekem nagy mellű anyám,én meg kismellű vagyok,ahogy ez fordítva is előfordulhat,még nőhet akár tovább is,de akár el is érheti már 14 évesen is a mell a végső méretét,ez egyéni adottság kérdése igazából.Van csaj aki tök lapos még 14 évesen és csak 17 évesen kezd el mellesedni és szép nagy mellei lesznek,míg van akinek már 9 évesen nő a cicije és 13 évesen leáll a növekedése és hiába kezdett el korán fejlődni a melle még sem lett melles,pedig kezdettben úgy látszott.
2011. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, de még évekig nőhet a melled.
2011. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem például 8,5 évesen kezdett el nőni a cicim már,képeken még sem látni,mindig úgy öltöztem ne látszodjon nagyon,topok miegyebek amik le is lapítottőák,de 13-14 évesen meg már nem nőtt tovább a mellem így nem is lettek nagyok.Anyúnak meg 10-11 évesen kezdett nőni és 95-ös melletartót hord.
2011. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mellmasszírozástól hogy a fenébe nőne a melled? :D Azért nőtt, mert tinédzser vagy! Amúgy meg 7 generációból öröklünk.
2011. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95-s melltartó? :D Az sokat számít ám, hogy mekkora a háta -.-' A kosárméret jelöli a mellméretet, a szám a hát szélességét jelöli.
2011. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

utolsón szakadtam XDXDXDXD

2011. nov. 27. 15:10
 7/11 anonim válasza:

Szia, kedves kérdezõ! :)

Masszázstól szerintem inkább feszesebbek lesznek a cicijeid :)

Amúgy küldtem privit a témával kapcsolatban.

Jó legyél!

2011. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De most nincs igazam? :D Imádom, mikor azzal jönnek, hogy bibi nekem 80-as melltartóm van :D Az a hátméretet jelöli, nem a mellet :D
2011. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja anyunak 95/C melltartója van és vékony és komoly mellei vannak,nekem nem éppen,de nem is akarnák nagy melleket,nekem a sajátom bőven jó.Mindenkinek a sajátjával kell megbarátkoznia,azt azért elmondanám hogy anyut meg zavarta a nagy melle,mert amikor fiatal volt sokan azt bámulták és ő egy nagyon visszafogott,szerény természet volt akkor is,apámmal volt először együtt,pedig előtte is volt barátja.
2011. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még annyit fűznék hozzá,hogy a nagy mell is tud zavaró lenni,ahogy a nagyon kicsi is,az enyém,hol 75/C,hol pedig 80/C (a melltartóra sem lehet adni)szóval nem nagy,de jó és már bőven felnőtt vagyok,másnak tiniként van ekkora,na és azt kell elfogadni ami megadatot,ez egy teljesen normális méret,nem vészes.
2011. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!