Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarok nőgyógyászhoz...

Nem akarok nőgyógyászhoz menni, főleg, hogy teljesen új lesz (? )

Figyelt kérdés

Tök ideges vagyok megint pedig nem 12 éves vagyok és voltam már párszor. De le kellett váltanom a régit és most újhoz megyek.

Ha bemegyek mit kell csinálnom tekintve, hogy új vagyok nála? Van valami alap dolog?


2011. nov. 28. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
nincs, majd ő kérdez, te meg válaszolsz. ne haragudj, de nem vagy valami érett, ha már ennyitől megborulsz...
2011. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem megborulás kérdése, vannak nők, köztük én is, akiknek kellemetlen ha mesztelenkedni kell, és ha egy idegen férfi "nézelődik" bennük...


Nem tudom az előző kommentelő hogy van ezzel... -.-"


Én először SzTK-ban voltam vizsgálaton, borzalmas volt, egy disznóval a sertéstelepen szerintem finomabban bánnak, mint akkor ott velem. Azóta csak magán dokihoz járok, más elcigizi azt a 10ezer forintot, én inkább erre költöm.


Én is IZGULTAM az új orvos miatt, de úgy volt minden, ahogy az ismerősök mondták. Kedves volt, türelmes, nem siettetett, beszélgetett velem, stb. S amennyire én féltem, talán ő is "félt", mert neki is új voltam én, próbált jó benyomást tenni, hiszen én vagyok a "fizető vendég" :)


Szóval ha jól választassz, nem fogsz félve odamenni legközelebb :)

2011. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem keresel egy kedves női dokit? Csak előnye van a férfi kollegájával szemben?...

és a vetkőzés terpesztés is elviselhetőbb..

nem beszélve arról, hogy a későbbiekben felmerülő bármiféle gondot is könnyebb vele megbeszélni, mint egy idegen férfival?..

2011. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Próbálj megnyugodni. Nem lesz semmi baj. Ha bemész, mutatkozz be, mivel még nem találkoztatok, szerintem ez jó benyomást tesz. Én legalábbis biztos így járnék le. Bemegyek, és mondom, hogy xy vagyok, még nem találkoztunk, és kezet nyújtok. Ezzel a gesztussal Te egyenrangú félként kezeled magad, és nőként ugye simán megteheted, hogy kezet adsz. Ha nem fogadja el, vagy nem mutatkozik be ő is, akkor máris indulj kifelé! :) Utána nyilván megkérdez Rólad dolgokat, amit nem tudhat, hiszen Te is új vagy a számára. Mire a beszélgetés végére értek, remélhetőleg fel fogsz oldódni. Simán megmondhatod azt is, hogyha kényelmetlenül érzed magad a szituban, miért ne? Elvégre ember ő is. Veled egyenrangú embertársad. Akinek az a hivatása, hogy segítsen Neked nőgyógyászati kérdésekben. Fordított esetben, ha ő menne mondjuk a Te munkahelyedre, Te is korrektül viselkednél vele, nem? Tehát egy dolgot érdemes elhatározni szerintem, mégpedig azt, hogy ha nem érzed magad az adott szituban egyenrangú félnek, akkor el kell köszönni, és eljönni. Azért írom ezt, met a kérdésedből nekem úgy tűnt, a félelem benned nem elsősorban a nőgyógyászati vizsgálattól van, hanem attól, hogy egy új orvossal találkozol, aki ki tudja milyen lesz. De az orvosok is emberek. Amelyik meg nem az, azt ott kell hagyni seperc alatt.
2011. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
járnék el, nem járnék le, bocs
2011. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

"Nem akarok nőgyógyászhoz menni"

ebből arra gondolok, hogy szégyenlős vagy, nem olyan egyszerű és közömbös számodra az idegen előtti vetkőzés, esetleg a problémádról való beszélgetés.

Ez bizony nagyon sokunknak problémás szintén, és valóban nem lehet ezt megszokni sohasem, legfeljebb minél többször mész majd annál könnyebb lesz.

Én is azt ajánlanám neked, hogy keress egy női dokit, akivel fesztelenebbül tudsz beszélni, és a szégyenlőséged is mérsékeltebb lesz talán.

2011. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 28. 16:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Áruljátok már el, hogy a "tegnap 15:13"-as bejegyzésen mit lehet lepontozni?

Akárhányszor olvasom, nem értem.


Valahol itt olvastam bejegyzését vkinek, hogy a ffi nőgyógyász lobbi igen éberen figyel, és cselkszik válaszokban, pontozásban egyaránt.

Lehet, hogy tényleg igy van.

2011. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem pontoztam, de a választ nem találom hasznosnak, mivel a kérdező valószínűleg választott már orvost, nem ehhez kért segítséget. Azt szerette volna tudni, mit tegyen az első alkalommal, mikor felkeresi az új, választott orvosát. Akiről nem derül ki, hogy ffi-e vagy nő, tehát a kérdezőnek vagy mindegy az orvos neme, vagy eleve olyan neműt választott, ami passzol a preferenciájához. Amúgy az oldalon a női doki lobbi is erőteljes. :)
2011. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ki pontozgat mostanában lefele, minden válaszban megfigyelem hogy mindenkit lepontoznak.. még a "mi a legkedvesebb élményed" vagy hasonló kérdéseknél is a rendes válaszokat.

Én nem szoktam lefele pontozni.

Köszi a válaszokat amúgy, ma voltam és nagyon rendes volt a doki, talán jobb is mint az előző :)

Amúgy 18 vagyok, tehát annyira tényleg nem érett.

2011. nov. 29. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!