Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg mindenki teljesen...

Tényleg mindenki teljesen leborotválja magát, ha nőgyógyászhoz megy?

Figyelt kérdés
Mert most egy kicsit hülyén érzem magam,hogy ennyit járok a teherbeesés miatt,és én csak fazonírozva megyek!
2009. febr. 18. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is csak igazítást végzek, nem hinném, hogy elvárá a "csupasz barack", sőt...
2009. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én majdnem teljesen igen! felül hagyom a fazonom, de ahol ö vizsgál, vagyis lejjebb ott le szoktam borotválni vagy aznap vagy előtte pár nappal! Mivel nekem lassan jön a lézeres szőrtelenités miatt, ezért ha egy héttel előbb szedném le a szöreimet, akkor is csak pár mm lenne, és világos, szóval nem is látszik!
2009. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

én is leszedem a vizsgálat előtt...

De van egy doki ismerősöm akit nem zavar ha nem csupasz a dolog ott lent, de a hosszú szőrszálakkal gond van...

jobban hullik, mesélte hogy volt hogy a kesztyűjén pár hosszú fekete szőrszál volt és az elég gázos...

Meg egyszer mesélte hogy össze-vissza kellett huzgálnia a szörszálakat, mert olyan hosszúak voltak és nem talált be a kezével a vizsgálathoz...

2009. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi!Szerintem nem ciki, gondold el, ő már mi mindent látott...
2009. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat, de hol van az leírva, hogy borotválkozni kötelező ott? Tudom, hogy manapság ezt egyesek az igényesség fokmérőjének tartják és ez most divat. De a divatot sem kell mindenben követni, így ebben sem. A nőgyógyász nem fog azzal foglalkozni, hogy frissen vagy-e borotválkozva. Emiatt ne érezd magad rosszul.
2009. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Én is a vizsgálandó résznél teljesen leszoktam szedni, fölül hagyok egy kis "borostát", hogy mése nézzek ki csecsemőnek!
2009. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Hát ezt már én is akartam kérdezni, mert én is elhűlve hallottam, hogy manapság így szokás. Én mindenesetre nem borotvom le, mert utána nekem napokig úgy viszket és kipirosodik. Hát remélem ezért nem néz hülyének a doki.
2009. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem is az aproblémám,hogyha lent leszedem,akkor kipirosodik és viszket.Amikor pedig elkezd nőni,akkor kellemetlenül szúr.Gondolom nem vagyok egyedül!

(Persze nem 10 cm-es hosszú szőrre gondolok egyébként.)

2009. febr. 18. 10:46
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Én gyantáztatom, már 9 éve. kb. 4-5 hetente járok. És akkor nem gond.Nem piros, nem bök... na, jó, ehhez kellett egy kis idő, mire megszoktam, és mostanra már tényleg azt mondom, nem fáj.
2009. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
én holap megyek dokihoz, mert sajna kijött egy pár nyirokmirigyem az előző gyantától, és nem akar múlni, ezért kell valami antibiotikum, a belgyógyász azt mondta nehogy borotválkozzak, vagy valami mást csináljak, mert megint begyullad, de én azért ollóval igazítok, nehogy jetinek nézzen :-( ismert a doki nála szültem, én még vajúdás közben is hajat mostam és leborotváltam magam, úgy mentem a kórházba, gáz, hogy ápolatlanul fog látni, de én is azt hiszem, hogy nem kötelező, látott már rosszabbat is és nem hiszem, hogy az idősebb generáció annyit prolémázik ezen, mint mi ;-)
2009. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!