Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg mindenki teljesen...

Tényleg mindenki teljesen leborotválja magát, ha nőgyógyászhoz megy?

Figyelt kérdés
Mert most egy kicsit hülyén érzem magam,hogy ennyit járok a teherbeesés miatt,és én csak fazonírozva megyek!
2009. febr. 18. 10:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Gondoljatok bele: anyukátok vagy nagymamátok leborotválja magát ha nőgyógyászhoz megy????? Ááá....

Nőgyógyász ismerős mesélte, hogy neki már az is élményszámba megy, ha nem mosdatlan a páciens... :-((

2009. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azért örülök,hogy nem mindenki jár tejesen csupaszon nőgyógyászhoz.Már azt hittem csak én járok oda egyszerűen fazonírozva!
2009. febr. 18. 11:28
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Én egyébként is borotválom, bár nekem is be szokott pirosodni utána. De már megszoktam, zavar, ha szőrös. Mindig előttevaló nap szedem le, hogy minél frissebb legyen az ápolás.
2009. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Én mindig le szoktam borotválni teljesen, de nem a nőgyógyász kedvéért. Egyszerüen így jobban tetszik.
2009. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

Hát ... én 13 éve gyantázom magam... Ha begyullad egy egy tüsző azt magamnak kibányászom.... de nem gyakori. Gyantázni meg abszolút nem fáj (már...az első 3nál bele akartam halni..:o))) ) utána meg nem szúr, ami nagyon fontos :o)

Én nem a doki miatt csinálom, hanem magam miatt. Anno versenytáncoltam és beza becsúszott a dressz a nunuba... elég hülyén nézett volna ki, ha őserdőbe csúszkál. Megszoktam és azóta így hordom. Ízlés dolga.

A nőgyógyásznk meg ez a legkevesebb baja...

2009. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is csak fazonírozni szoktam, az egészet még nem mertem legyantáztatni, az fájhat nagyon. Szerintem fazonírozva is esztétikus, ami megmarad, azt rövidre szoktam vágni. Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Látnak a dokik különbet is biztos! Különben meg ne azt nézze a doki, hogy hogy néz ki, vizsgáljon meg írja fel amit kell, és kész!

2009. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!