Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elb@sztam az életemet. Szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elb@sztam az életemet. Szeretem, de már soha nem lesz az enyém! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Történetem régre nyúlik vissza.

18 éves voltam, végzős a gimiben, mikor egy kollégiumba kerültem Katival. Vicces, aranyos lány volt, és bár pasiból vagyok, észrevettem bizonyos jeleket: elkapott pillantás, pirulás.

Tetszettem neki. Ez eléggé imponáló volt, mivel az akkori kapcsolatom amolyan se veled-se nélküledbe csapott át. Próbáltam fentartani... De ez egy másik sztori.

Katival már elég jóban voltunk, barátomnak is nevezhettem.

Aztán eljött a szakítás az akkori csajommal. Rondábbra sikeredett, mind gondoltam volna.

Persze utána egy hónapig csajok, szex, pia, fű. Egy este, hétvégén nem tudtam mihez kezdeni magammal, felléptem MSNre. Kati is fent volt.

Csevegtünk egy darabig, végül elhívtam hozzánk. Egy órán belül nálunk volt, egy üveg martinivel.

Iszogattunk, beszélgettünk.

Végül az ágyban kötöttünk ki, ahol Kati nekem adott valamit, ami egyszeri, pótolhatatlan: a szüzességét. Hát jól meglepett vele.

Következő héten félrehívott, megkérdezte, hogyan is állunk. Én pedig bunkón kijelentettem, hogy szép volt, jó volt, de én szabad akarok lenni.

Eljött a nyár, és az érettségi, majd a fősuli.

A régi kollégium előtt a régi bandát láttam meg, így odacsapódtam egy kicsit. Kati is ott volt, az új barátjával. Belém nyilalt a fértékenység. Hiszen Kati engem szeret!

Egy idő után azt vettem észre, hogy csak Kati van a fejemben: álmomban, órán, az ügyeletes barátnőmmel...

Eldöntöttem: kivárom míg szakítanak, és Katira startolok. De csak vártam és vártam, ők meg nem szakítottak.

Egy közös havertól szereztem a friss infót: Kati kiköltözött a kollégiumból és a pasijával összebútoroztak. Itt megszakadt a hírfolyam, egészen fél évvel ezelőttig, mígnem csináltam egy facebook profilt, ahol rátaláltam Katira.

Bejelöltem, visszaigazolt, s miközben a képeit csodáltam (nem sokat változott: visszafogottam smink, öltözék, rövid, de nőies haj. Felnőtt.) rákattintottam egy „család” nevű mappára, és kishíjján leestem a székről:

Esküvői fotók, terhesfotók, kisbabás fotók.

Miközben néztem egy képet amint valami trutyit nyom a kislányába, valami fájdalmas tüske állt a szívembe: az a gyerek az enyém is lehetne. Az a család az én családom lehetne.

Végül megakadt a sor az utolsó képnél:

Hárman állnak, a férje fogja a lányukat, miközben Kati ránéz: azzal a szerelmes nézéssel, amivel engem nézett.

Az a pillantás már soha nem lesz az enyém.


2011. dec. 8. 22:39
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja 25f
2011. dec. 8. 22:40
 2/25 anonim ***** válasza:
42%

menjél el írónak b.aszki:D

én ezt nem olvasom el este 11-kor...majd holnap válaszolok:D

2011. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2011. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Detto
2011. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Bocs, de ki vagyok és részeg vagyok. egy ujjal pötyögtem be.
2011. dec. 8. 22:43
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem irigyellek haver. Ezt mocskosul elb@sztad.

Az agyatlan ostobaságod vezetett ide. Ezt már nem tudod visszacsinálni.

Kár volt rá várnod. Ábrándokat kergettél, ahelyett, hogy tovább léptél volna.


Mit csinálj?

Lépj tovább. Ő már megtalálta azt a férfit aki benned nem volt meg. Elvetted a szüességét aztán gerincteleünl lapátra tetted. Kicsit úgy vélem megérdemelted a sorsod.

Isten nem ver bottal.



21F

2011. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg bunkón viselkedtél, elszalasztottál egy nagy lehetőséget, ezt már nem lehet visszacsinálni, hiszen egy boldog családot nem lehet feltúrni. Bár abban a helyzetben te csak kihasználtad a helyzetet (szex), gondolom nem terveztél hosszú távra, akkor jöttél rá hogy kell neked mikor már a másé volt. Örülj neki hogy boldog családja van, felejtsd el, és keress mást! Felejtsd el hisz ő már nem lesz a tiéd!
2011. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
jó sztori, de fake.
2011. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

most mondjam azt hogy ezt köszönd magadnak??te voltál a hülye ba.szki....

megdugtad a szűz lány aztán elhajtottad..ez csak is a te hibád...most legalább tanultál a dolgokból...

2011. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani szokták : ez jó lesz tanulópénznek! hát te jól megfizetted egy egész életre!
2011. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!