Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem, elb*sztam, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, elb*sztam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy jóbarátomba beleszerettem, kezdett volna már kialakulni valami, erre berúgtam, szerelmet vallottam neki sms-ben , és úgy érzem, ezzel mindent leromboltam, mit tegyek ?
2011. máj. 29. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
minek rugtál be
2011. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ebből még nem derül ki, hogy valóban elrontottad volna... Van valami további fejlemény is?
2011. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
semmi további ... választ nem kaptam, beszélni nem beszéltünk ... de szerintem ennél nagyobb balf*sz nem lehetek ...
2011. máj. 29. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Meleg vagy?
2011. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2011. máj. 29. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:

21:18 vagyok

Továbbra sem biztos, hogy elrontottad szerintem. A pia feloldotta azokat a gátlásokat, melyek miatt ezt eddig nem tetted meg.

Két dolgot tehetsz szerintem. Egyik egy bocsánat kérő üzenet, hogy berúgtál és bolondságokat írtál. Itt megvan az esélye, hogy ott folytasd, ahol "abba maradt".

Második lehetőség, hogy rákérdezel, hogy mit gondol az üzenetedről? Esetleg hívd fel. De őszintén szólva, ha ezen elhasalt a dolog, akkor hosszútávon sem biztos, hogy sikerült volna. Sajnálom.

2011. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem részegen de mind1 nem józanul ugyanezt tettem:P. kb 2hónapja volt. azóta beszélünk, társaságba is elmegyünk ugyanoda de sosem lesz ugyanolyan ezek után már nem lehetünkk barátok. meg más sem mivel neki más csaj jön be. szóval el_sztad, és lényegében semmmit nem tehetsz.:/szívás..
2011. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!