Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elb@sztam az életemet. Szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elb@sztam az életemet. Szeretem, de már soha nem lesz az enyém! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Történetem régre nyúlik vissza.

18 éves voltam, végzős a gimiben, mikor egy kollégiumba kerültem Katival. Vicces, aranyos lány volt, és bár pasiból vagyok, észrevettem bizonyos jeleket: elkapott pillantás, pirulás.

Tetszettem neki. Ez eléggé imponáló volt, mivel az akkori kapcsolatom amolyan se veled-se nélküledbe csapott át. Próbáltam fentartani... De ez egy másik sztori.

Katival már elég jóban voltunk, barátomnak is nevezhettem.

Aztán eljött a szakítás az akkori csajommal. Rondábbra sikeredett, mind gondoltam volna.

Persze utána egy hónapig csajok, szex, pia, fű. Egy este, hétvégén nem tudtam mihez kezdeni magammal, felléptem MSNre. Kati is fent volt.

Csevegtünk egy darabig, végül elhívtam hozzánk. Egy órán belül nálunk volt, egy üveg martinivel.

Iszogattunk, beszélgettünk.

Végül az ágyban kötöttünk ki, ahol Kati nekem adott valamit, ami egyszeri, pótolhatatlan: a szüzességét. Hát jól meglepett vele.

Következő héten félrehívott, megkérdezte, hogyan is állunk. Én pedig bunkón kijelentettem, hogy szép volt, jó volt, de én szabad akarok lenni.

Eljött a nyár, és az érettségi, majd a fősuli.

A régi kollégium előtt a régi bandát láttam meg, így odacsapódtam egy kicsit. Kati is ott volt, az új barátjával. Belém nyilalt a fértékenység. Hiszen Kati engem szeret!

Egy idő után azt vettem észre, hogy csak Kati van a fejemben: álmomban, órán, az ügyeletes barátnőmmel...

Eldöntöttem: kivárom míg szakítanak, és Katira startolok. De csak vártam és vártam, ők meg nem szakítottak.

Egy közös havertól szereztem a friss infót: Kati kiköltözött a kollégiumból és a pasijával összebútoroztak. Itt megszakadt a hírfolyam, egészen fél évvel ezelőttig, mígnem csináltam egy facebook profilt, ahol rátaláltam Katira.

Bejelöltem, visszaigazolt, s miközben a képeit csodáltam (nem sokat változott: visszafogottam smink, öltözék, rövid, de nőies haj. Felnőtt.) rákattintottam egy „család” nevű mappára, és kishíjján leestem a székről:

Esküvői fotók, terhesfotók, kisbabás fotók.

Miközben néztem egy képet amint valami trutyit nyom a kislányába, valami fájdalmas tüske állt a szívembe: az a gyerek az enyém is lehetne. Az a család az én családom lehetne.

Végül megakadt a sor az utolsó képnél:

Hárman állnak, a férje fogja a lányukat, miközben Kati ránéz: azzal a szerelmes nézéssel, amivel engem nézett.

Az a pillantás már soha nem lesz az enyém.


2011. dec. 8. 22:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
:(
2011. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

na, túlestem rajta..

azt mondom (hahó! magadnál vagy még?) - hogy majd találkozol a szerelemmel, legyél nyitott, ne félj, nem rontottál el semmit.

ezért:

"az új barátjával. Belém nyilalt a fértékenység"


-vagyis egész addig, mig meg nem jelent az a 3. nem gondoltál rá. Tehát nem vagy Katiba szerelmes, csak azt hiszed! Rivalizálás, féltékenység - ez egy más erő - itt Kati csak a mediátor. Az erő a rivalizálásban van.

Az meg nem szerelem. Az más, A szerelem majd jön.

Hú, ha te ennyire szeretsz írni, akkor olvasni is biztos szeretsz.No, akkor

Puskin: Anyegin - olvasd el. Erről szól.

2011. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan előttem írták : Puskin : Anyegin. Olvasd el (mégegyszer). Hát, most éppen te vagy Anyegin. De, ez tényleg nem szerelem. Csak 'ami nem lehet a tiéd, mindig az kell', tudod... Visszakaptad végülis, amit adtál. Ha szereted őt, akkor örülj annak, hogy Ő boldog, te pedig lépj rajta túl, és tanulj a hibádból. Most ez a legtöbb, amit tehetsz érte, és magadért.
2011. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
amúgy kérdező!elég jól leírtad a sztorit...
2011. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%

Szomorú történet, de túl kéne ezen már lépni,keress egy szép nőt, akivel jól fogod magad érzeni!Nem érdemes a múltban élni, mert hamar elmúlik a jelen, fel a fejjel:-)


F/17

2011. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? 18 évesen megdugtál valakit, aki 6 hónappal később összejött valaki mással, te azóta rá vársz, és most, 7(!) évvel később jöttél rá, hogy hiába vártál? Miközben nem is beszélgettetek, nem is találkoztatok, nem is ismered?? Te hülye vagy, nem szerelmes.
2011. dec. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
hát mit vársz most ettől, t@hó módon kihasználtad szexuálisan, sőt a szüzességét egyéjszakásban vesztette el a csaj ami egyáltalán nem jó, aztán te meg elküldöd, csodálkozol hogy most lelkiismeret-furdalásod van ezt soha nem fogod kiheverni, de azért próbálj meg továbblépni
2011. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A legjobb amit csinálhatsz hogy tovább lépsz! Ezt tényleg elszúrtad de majd fogsz találni valaki mást!
2011. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni,de megérdemled a sorsod...miért nem tartottál ki mellette,te hagytad menni,ugyanígy felejtsd is el!!! Sajnálom!!!
2011. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A ribancpasik megérdemlik a méltó büntetésüket. Én nem sajnállak.
2011. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!