Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem. De, akármennyire is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Szeretem. De, akármennyire is próbálom felejteni, nem tudom. Minden hozzá vezet, hogy ne adjam fel. :S Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok..:-)

A következő a történetem :

Nyáron megismertem egy srácot..Összejöttünk..Bele zúgtam teljesen,ő is belém az elmondása szerint..Csodálatosan megvoltunk:-) Tökéletes volt vele..:)Összesen 4hónapot voltunk,együtt..de ez tökéletes 4hónap volt..:) persze sajnos voltak kissebb veszekedések,de szerettük egymást,és kibékültünk..:) Örök szerelmet fogadott..szerelmes leveleket írtunk egymásnak,mint két 3.-4.osztályos kisgyerekek..:) Másik suliba mentem miatta,hogy többet tudjunk talizni,meg minden..:) De,aztán bekövetkezett a szakítás..: 2011.november 7.-én ..:'( .. Személyesen mondta meg hogy ő fél a komoly kapcsolattól,egyedül akar lenni,élni az életét..:S abban a pillanatban amikor kimondta akkor éreztem hogy nekem a szívem hal bele ebbe ..:S akkor szerettem talán a legjobban..:S érdekes,hogy a szemembe tudta mondani hogy : Szeretlek cicám.. de mégis kidobott..:S édesanyámnak azt mondta hogy nem volt szerelmes belém..:S De,kérlek szépen.. ha nem szerelmes,akkor miért vett nekem rózsát? Miért volt velem mindíg ?? Miért mondta hogy örökre velem akar lenni ?? Miért ?? De,az ezüst nyakláncomat még mindíg hordja ..:'( és ezt sem értem miért,pedig azt mondta ezt soha többet nem hordja.. ki is akarta dobni a szellőzőbe..:S

Erre.. nem lett neki másik b.nője..! Akinek már írja is hogy szereti..:S előttem smárolnak,ahol én szállok fel a buszra,ott találkoznak ..:S Miért ? :'( .. Letiltott az egyik oldalról is ..:S

Pedig annyira,de annyira imádom..:S Vele akarok lenni ..:S

Nem tudom mit tegyek ? ..:S valaki valami öltlet?:$ Ha már volt igazán szerelmes akkor megérti amit most érzek...


2011. dec. 8. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőnöd...
2011. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megértem. Sima, egyszerű szakítás, az egyik fél mindig szarul jár. Most te húztad a rövidebbet, majd túl leszel rajta.
2011. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!