Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy csak a mesékben?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 éve együtt vagyunk.Neki én voltam az első nekem meg ő mindenbe Én most vagyok 18 ő 19. Nagyon szeretem el se tudom képzelni nélküle az életem, és azt veszem észre ő ugyanigy van. Persze veszekszünk néha mint mindenki. Nagyon sok szép dolgon és nehéz időn vagyunk túl (nem a kapcsolatba volt nehélz idő, hanem külső tényező) Létezik h mi örökre együtt leszünk vagy csak a mesékbe van ilyen? Tapasztalat? Ki mit gondol erről?:)
2011. dec. 8. 21:34
1 2
 11/14 anonim válasza:

előző vagyok!

Ne hagyd, hogy a nagy szereteted elfedje ezeket a jeleket, mert akkor tényleg koppansz, nem kicsit.


Beszélhetsz vele, ha észreveszed a jeleket, de nem lesz őszinte, és lehet, hogy meg is sértődik

2011. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Úgyhogy azt mondom személyes tapasztalat alapján, hogy csak régen volt ilyen, és a mesékben. A korotok miatt, egyikőtök ráfog jönni, hogy még pörögni, bulizni akar szingliként, rájön, hogy éveket cseszett el.

Szeretném azt hinni, hogy ez mind baromság, de sajnos igaz.


Mondjuk lehet, hogy csak a mesékben van ilyen, de csodák léteznek.

Remélem, hogy nem bolondul meg egyikőtök sem, és együtt éltek még meg nem haltok

2011. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy csak a mesékben van ilyen,de persze semmi nem biztos.De azért pozitív példának leírom,hogy mi már 6-éve együtt vagyunk :)Ő 18-volt amikor összejöttünk Én majdnem 16!Persze velünk is történhet még bármi,de remélem ez örökké fog tartani! :)
2011. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. dec. 9. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!