Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a mesékben vannak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a mesékben vannak ilyen lányok? Link lent

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HNefNLOHVYk

Csak a mesékben vannak ilyen lányok,akik igy néznek ki,s képesek bármikor,bármiért kitartani amelett akit nagyon szeretnek..Vagy talán van valahol a Földön...


2009. júl. 13. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha arra gondolsz hogy vannak-e olyan lányok akik gyönyörűek, szívből szeretnek és minden tőlük telhetőt megtesznek a másikért, szenvednek értek....akkor azt kell monjdjam: igen!

Vannak ilyen lányok...csak elég ritkák...és én nagyonnagyon boldog vagyok hogy az én ♥párom♥ is közéjük tartozik...sőt!

És általában ott vannak az ember orra előtt:) Csak észre kell őket venni...

2009. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok végülis, ha lehet ilyet mondani. Nem vagyok csúnya, és bármit megtennék azért, akit szeretek. És most mérges vagyok rád, mert belinkelted ezt a videót én meg majdnem elsírtam magam rajta... Na jó, nem is vagyok mérges, csak kissé érzékeny:) Az ilyen videókról mindig eszembe jut, hogy sokszor csak akkor tudunk igazán értékelni valamit/valakit, ha már nincs...
2009. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván akadnak, de szerintem ez olyan, hogy egy lány egy adott fiúval nem lenne ilyen, egy másikkal viszont igen, mert vele tartoznak igazán össze. Amúgy köszi a videót, a minap kerestem csak nem tudtam a szám címét :)
2009. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
09:09-es válaszoló és hogy hivnak? :)Hány éves vagy? Lenne kedved megismerkedni velem?:)
2009. júl. 13. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Van barátom...:)

De biztos vagyok benne, hogy találkozni fogsz olyan lánnyal, aki megérdemel. Nem tudom, sokan írják, hogy ma már nincsenek, pedig nekem van több ilyen ismerősöm is. De azt még el kell mondanom neked, hogy nagyon sok lány csak akkor válik ilyenné, amikor szerelmes lesz. Eleinte eg álarcot mutat, amin keresztül kell látni és ha te is szereted, akkor átváltozik a hatásodra. Tapasztalat... Ezért járj nyitott szemmel!:)

2009. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
S az ismerőseid között van ilyen lány? :)
2009. júl. 13. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:
ilyenek vannak, nézz rape hentaint.
2009. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én tűzbe tenném magam a barátaimért. ugyanis ők mindenem. párom nincs. nem is keresek, mert reménytelen. az életemet odaadnám a szeretteimért. de gyönyörű nem vagyok. :/
2009. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen van, de pl ő is szerelmesen lett ilyen, amint mondtam nagyon sokan:) Soha nem lehet tudni!:) Nézz a felszín alá.
2009. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!