Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a mesékben vannak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a mesékben vannak ilyen lányok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HNefNLOHVYk

Csak a mesékben vannak ilyen lányok,akik igy néznek ki,s képesek bármikor,bármiért kitartani amelett akit nagyon szeretnek..Vagy talán van valahol a Földön..


2009. júl. 19. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Khm... Hány éves vagy?

Egyébként nem , nemcsak a mesékben vannak.De ha Te discoban és egyéb ilyen kultúrált helyeken ismerkedsz,akkor nincs túl sok esélyed megtalálni a Nagy Ő-t..

2009. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok, még annyi, hogy mégis mit akarsz?!Ha elrepülsz egy repülő micsodán, utánad szálljon a lány egy kötélen lógva?!?!?!Nem nagyon értelek...
2009. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

imádom ezt a részt(L) fantasztikus a lány is, meg a srác is, amúgy már mondták rám hogy én ilyen vagyok oO :$

18L

2009. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ennél sokkal szebbek is vannak akik nagyon kedvesek aranyosak és okosak,csak jó helyen kell őket keresni,bár ritkán bújnak ki a csigaházukból.
2009. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Miért kell kétszer feltenni teljesen ugyanazt a kérdést? Hm? Nagyon unalmas egy idő után.
2009. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
63%
tessék ha akarsz ilyen lánnyal beszélgetni vedd fel andii@pofa.be jó szorakozást :)
2009. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen pixel alapú csajok bizony csak a mesében vannak... :P Hány éves vagy?
2009. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőnek nincs teljesen igaza, mert én a discóban ismertem meg a párom és sűlve-főve együtt vagyunk és imádjuk egymást.

Amúgy szerintem az életben is vannak rendes és mesébe illő egyéniségek, csak nehezen lehet megtalálni.Talán mindenkinek meg kelle ismerni minden embert és akkor tudnánk válogatni.(csak mindenki máshogyan viselkedik,mert mindenki változik)

Lehet, hogy ha megismert egy lányt aki téged elkényeztet, az nem jelenti azt, hogy előtted is ilyen volt más fiúkkal!

2009. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
csinálok én neked ilyet, ha annyira kell.
2009. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hallottál már a Second Life nevű internetes WOW-hoz hasonló kariberű 3D-s cuccról? :D
2009. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!