Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a mesékben vannak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a mesékben vannak ilyen lányok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HNefNLOHVYk

Csak a mesékben vannak ilyen lányok,akik igy néznek ki,s képesek bármikor,bármiért kitartani amelett akit nagyon szeretnek..Vagy talán van valahol a Földön...


2009. júl. 15. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgélsz drágaság (:
2009. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vannak..
2009. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
én MINDIG és mindenkor,bármikor,bárhol ,bármiért kitartok a barátom mellett :] és szerencsére ő is mellettem. [ na meg hát ronda sem vagyok :D ] bár nem dicsekedésből,de sok ismerősöm van,köztük egy sem ilyen :S mindnek csak egy hetes pasik kellenek.pedig én még fiatalabb is vagyok tőlük
2009. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És csak a mesékben vannak a hős ifjak, akik egy életre gondolják, hogy szeretnek és kitartanak melletted...

Amúgy biztosan van még ilyen csaj (én is ilyen vagyok, bár már azért mérlegelem, hogy mit adok, mert sok volt a negatív tapasztalat9 Kinézetre mondjuk nem sok közöm van a mesebéli lányhoz, talán arcra, mert nekem is nagy szemem van és pici de vastag szám.

Amúgy drukkolok, hogy megtaláld azt a csajt akit keresel!

2009. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Szvsz elég ciki, hogy CGI csajokra vered...
2009. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Léteznek a való életben is, csak ezek szerint Te nem jó helyen keresed őket.


Mikor hozzámentem a férjemhez, akkor megfogadtam, hogy jóban-rosszban, gazdagságban-szegénységben és egészségben-betegségben kitartok mellette. Azóta 1 kivételével minden megvalósult, az pedig a gazdagság. :-)

2009. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy épp a közeledben van ilyen lány vagy valahol a környéken csak te még nem láttad

egyszer biztosan megtalálod csak legyél türelmes a jó dolgokra mindig várni kell és sajnos néha nem is keveset

ne add fel:))

2009. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!