Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy csak a mesékben?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 éve együtt vagyunk.Neki én voltam az első nekem meg ő mindenbe Én most vagyok 18 ő 19. Nagyon szeretem el se tudom képzelni nélküle az életem, és azt veszem észre ő ugyanigy van. Persze veszekszünk néha mint mindenki. Nagyon sok szép dolgon és nehéz időn vagyunk túl (nem a kapcsolatba volt nehélz idő, hanem külső tényező) Létezik h mi örökre együtt leszünk vagy csak a mesékbe van ilyen? Tapasztalat? Ki mit gondol erről?:)
2011. dec. 8. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak a mesékbe van ilyen...
2011. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A mai világ egyszerűen olyan erős hatással van az új generációra, hogy egyszerűen kétséges, hogy egy kapcsolat sokáig tartson (5-10 évnél tovább). 100 év múlva valószínűleg, annyira érzelmileg 0, igen 0 lesz az emberiség, hogy az emberek már csak dugni fognak, semmi más.
2011. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Örökké biztos nem lesztek együtt, mert az Univerzum se fog létezni örökké.
2011. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem csak a mesékbe van ilyen, de az egy másik világ volt... nem rég olvastam egy újságban a bácsika már 90 fölött volt, ő vele készítettek interjút, 18 évesen ismerte meg a feleségét és azóta is együtt vannak
2011. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, létezik, csak el kell hinned. higgy benne, és úgy lesz! talán te is egy olyan ember vagy, akit még nem emésztett fel a kegyetlen és számító mocskos világ. Köszönöm a kérdésed, örülök, hogy vannak még normális emberek! maradjatok együtt örökké...
2011. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkoriban azért kellett együtt lenniük hogy ne haljanak éhen, mert kellett férj aki művelje a földet. Fú de jó világ volt régen! De tény, hogy a múltból a kötelességtudatot vissza lehetne hozni.

"Aki az idősektől tanul, azoknál még szenilisebbé válik".

2011. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát jah... csak a mesékben...
2011. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Bárcsak létezne! :(
2011. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 évet már azért időnek lehet nevezni, ha ez alatt nem untátok meg egymást/nem szürkült meg a kapcsolatotok, akkor szerintem baromi jó úton vagytok egy hosszú életű házasság felé.
2011. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

1 évvel ezelőtt én pontosan így voltam az ex-emmel, ugyanebben a korban ez a láng, minden.

De 4 éves kapcsolat után szakított velem, telefonon a nem vagyok szerelmes indokkal. Életmódot változtatott és magasról tojik arra, hogy nekem mennyire fáj az egész.


Remélem nálad nem ez lesz, de nem árt, ha odafigyelsz a

legkisebb jelekre is, mert nagyon árulkodó tud lenni.


20/f

2011. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!