Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek én neki az első és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek én neki az első és az utolsó is? Vagy ilyen csak a mesékben van?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok kapcsolatban.Én vagyok a nő.

Párom most 28éves és én voltam az első neki szex terén is és komoly kapcsolat terén is.

Egyszerű matek,hogy férfi létére ő 24éves volt amikor elvesztette velem a szüzességét.

Azt mondja,addig őt nem érdekelte a csajozás,főbb célja volt a pénzkeresés és a tanulás.Pedig nagyon helyes,vonzó férfi!

Én meg bevallom,hogy hiába nem ad okot egyelőre rá,de én négy éve ezen agyalok,hogy vajon "beletörődik-e" hogy én voltam neki az első?Vajon idővel nem kell neki más,akit "kipróbálhat"?

Most persze azt mondja csak én kellek neki,és később se lesz máshogy,meg hogy ő majd bebizonyítja hogy van férfi akinek egy nő kell csak életébe!

És mi lesz később?Mennyi az esély rá,hogy tényleg lehet így?

Egyáltalán van olyan férfi aki szexuálisan (is) csak egy nővel van egész életében?


2011. nov. 24. 14:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%

"Vagy ilyen csak a mesékben van?"


Igen. 22F

2011. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem 22éves fiukák válaszára várok elsősorban...
2011. nov. 24. 14:56
 3/23 anonim ***** válasza:
7%
Fiúka a barátod, aki 24évesen is szűz volt még...
2011. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Van, én pl olyan vagyok. De ennek se örülj nagyon, a mi fajtánkat a céljai hajtáj, és annak érdekében áldozunk fel mindent (az átlag férfi meg a szexért). Szóval attól nem kell félj, hogy félrekefél, de az útjába ne állj, mert akkor lehet kidob.
2011. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Pl milyen célokra gondolsz?
2011. nov. 24. 15:00
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Pl akar egy munkát a másik városban, te meg nem akarsz elköltözni. Na akkor ő valszeg megy veled vagy nélküled.
2011. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
7%

Elmondom, hogy mi a helyzet.

Feltetted ezt a kérdést és arra vársz, hogy mindenki biztasson. Arra számítottál, hogy majd mindenki itt fog nyugtatgatni téged.

Pedig ilyen tényleg csak a mesékben van. Vagy el fogadod vagy nem, de egy idő után vágyni fog arra, hogy mással is lefeküdjön. Idővel beleszeret majd egy másik lányba és szakít veled. Biztos fájó ebbe belegondolni, de ne dugd homokba a fejed...

2011. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Hát szerintem érződik, hogy neked ez mekkora probléma, és ha megcsalt is már sosem tudod meg.

Azt meg nem tudom mikor fogják agyilag felfogni az emberek, hogy nem a nemétől függ az , hogy valaki félrelépős-e hanem a habitusából, ugyanolyan kefegép mind a 2 nem, csak a társadalmi nyomás miatt más a leképezés.


Ha ilyen vérszegény, nyomi tipusu a pasid, akkor is rámászhatnak csajok.

2011. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Na, erre nem lehet válaszolni. Senki sem lát a jövőbe. Ne fesd az ördögöt a falra, mert megjelenik.
2011. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a pasik nem tudnak/nem akarnak ellenálni a csajoknak ha rámásznak?
2011. nov. 24. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!