Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek én neki az első és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek én neki az első és az utolsó is? Vagy ilyen csak a mesékben van?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok kapcsolatban.Én vagyok a nő.

Párom most 28éves és én voltam az első neki szex terén is és komoly kapcsolat terén is.

Egyszerű matek,hogy férfi létére ő 24éves volt amikor elvesztette velem a szüzességét.

Azt mondja,addig őt nem érdekelte a csajozás,főbb célja volt a pénzkeresés és a tanulás.Pedig nagyon helyes,vonzó férfi!

Én meg bevallom,hogy hiába nem ad okot egyelőre rá,de én négy éve ezen agyalok,hogy vajon "beletörődik-e" hogy én voltam neki az első?Vajon idővel nem kell neki más,akit "kipróbálhat"?

Most persze azt mondja csak én kellek neki,és később se lesz máshogy,meg hogy ő majd bebizonyítja hogy van férfi akinek egy nő kell csak életébe!

És mi lesz később?Mennyi az esély rá,hogy tényleg lehet így?

Egyáltalán van olyan férfi aki szexuálisan (is) csak egy nővel van egész életében?


2011. nov. 24. 14:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem elégszik meg azzal,hogy csak 1 szexuális partnere legyen egész életében.Én sem tudnám elképzelni ezt,pedig nő vagyok,egy idő után tudni akarnám,hog milyen mással lenni.Persze a barátod lehet,hogy más beállítottságú ember,ha 24 éves koráig nem foglalkozott a lányokkal.
2011. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez teljesen egyén függő.

A mai világban, ahol mindenkit csak a szex motivál. ( Sajnos )

Nem tudom ki a pasi aki 20 évesen több nőt fektetett le, vagy a 24 aki akkor vesztette el a szüzességét... nekem mindenesetre vonzóbb a második :)


Mi 20 évesen házasodtunk a párommal, elsők voltunk egymásnak és az utolsók. Nem tündérmese, de sokat kell érte dolgozni, illetve ez egy házasságban tabunak is kell hogy legyen.


Ne keseredj el semmiképpen... szerintem ha 24 éves koráig várt, és harmonikus kapcsolatban éltek akkor ne aggódj nem lesz semmi baj.


Bár nem tudom, ez a kérdés miért jött fel benned?!?! Én ezeken nem agyalok mert egyszerűen tudom a választ, hogy nem csalna meg, hagyna el :)


Bízz meg a párodban, ez nagyon fontos:)

Sok szerencsét :)

2011. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsiságból ki is kacsint a kapcsolatból néha, de hozzád megy haza, nem szép, de megbocsájtható a körülmények ismeretében.
2011. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem 22 éves fiúkák válaszára vagyok kíváncsi, a pofám leszakad.. :D A Te barátod egész 6 évvel több 22-nél.. :D
2011. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Azt hiszem,hogy a mai 22éves fiúk nagy része elég messzire van egy 28éves gondolkozásától.Ezért írtam,amit írtam...

2011. nov. 24. 17:12
 16/23 anonim ***** válasza:

te ismered, van aki félrelép van aki nem van kapcsolat ami megszakad van ami gimnáziumtól a koporsóig tart.

senki sem jós

2011. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

mennyivel vagy fiatalabb?


egyik volt barátom 26 évesen vesztette el, velem és azóta gyereke van egy másik lánnyal, és közben is volt több kapcsolata

2011. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni azokat, akik nem álomvilágban élnek? Ja elfelejtettem, ez tipikus magyar mentalitás...
2011. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én 22!
2011. nov. 24. 17:43
 20/23 anonim ***** válasza:
32%

"Én 22!"


Aha, szóval akkor te egy 22éves lányka vagy. Mitől lennél te érettebb, mint egy azonos korú fiú? Ha normálisan tudnál gondolkodni, nem tetted volna fel ezt a kérdést... De éljél csak továbbra is tündérországban:)

2011. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!