Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
20L vagyok és egy 19L élek együtt általában mindig a férfiakkal barátkozik nem a nőkkel azért mert azt mondja hogy jobban kijön velük, de nem ez a fő probléma hanem az, hogy általában azt csinálja hogy olyan férfiakkal barátkozik akik szerelmesek belé és nem tudom miért engem ez nagyon zavar és amikor elmondtam neki akkor azt mondja hogy akkor kivel barátkozzak? meg hogy mégis mit vársz tőlem meg ilyeneket. ilyenkor mi a teendő? (remélem nagyából érthető amit leírtam) bunkó megjegyzések kiméljenek köszönöm
2011. dec. 8. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, hát azt nem írtad, h együtt vagytok...így mindjárt más a szitu. Szerintem is akkor ismerkedj te is másokkal, szerezz új barátokat/barátnőket. Légy nyitottabb a világra és az emberek felé s lehet találsz majd másik társat magad mellé! :)
2011. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy kicsit off, semmi támadást ne érezz benne kérdező, mert nem ellened szól.

Viszont az érdekes, ha egy meleg fiú ír és kérdez valamit párkapcsolati, szexuális témáról, akkor minden pasi neki esik, hogy "rohadt b.zi" meg hasonlók, viszont ha egy meleg lány ír, akkor az teljesen rendben kezeljük, mert az lány.

Hozzáteszem, nekem semmi bajom a melegekkel!


Kérdező: vannak olyan dolgok egy párkapcsolatban, amibe a másik félnek nem nagyon van beleszólása. Nem hiszem azért azt, hogy az alapján szűrné a pasi barátait, hogy akkor ki szerelmes belé vagy ki sem. Hanem egyszerűen így alakul. Ha ő helyén tudja ezt kezelni, akkor neked is meg kell próbálnod. Próbálj meg toleránsabb lenni, ez másképp nem megy.


27/n

2011. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi sokat segitettél
2011. dec. 9. 08:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!