Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
20L vagyok és egy 19L élek együtt általában mindig a férfiakkal barátkozik nem a nőkkel azért mert azt mondja hogy jobban kijön velük, de nem ez a fő probléma hanem az, hogy általában azt csinálja hogy olyan férfiakkal barátkozik akik szerelmesek belé és nem tudom miért engem ez nagyon zavar és amikor elmondtam neki akkor azt mondja hogy akkor kivel barátkozzak? meg hogy mégis mit vársz tőlem meg ilyeneket. ilyenkor mi a teendő? (remélem nagyából érthető amit leírtam) bunkó megjegyzések kiméljenek köszönöm
2011. dec. 8. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a saját dolgaiddal. Ha neki ez jó, neked mi közöd hozzá? Miért zavar? Vonulj be a saját szobádba, ha ott vannak ezek a srácok, vagy menj el a barátaiddal valamerre.
2011. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az ő élete, joga van elrontani úgy, ahogy csak tudja. Ha nem vevő a témára, ne is erőltesd neki, h miért olyanokkal barátkozik, amilyenekkel. Tuti csak a körüllengés kell neki, mert nem hinném, h bármelyik fiú iránt viszonozná az érzéseket.


29/F

2011. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mondjuk azért zavar mert a párja vagyok, és tanácsot akartam kérni nem ilyen választ
2011. dec. 8. 09:37
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a 2. hozzászolónak
2011. dec. 8. 09:38
 5/13 A kérdező kommentje:
ha vannak még ötletek nyugodtan irjatok
2011. dec. 8. 09:39
 6/13 A kérdező kommentje:
megadok neki mindent nálam központban van ez nem elég neki? barátkozzon az nem zavar de miért kell ilyenekkel? néha olyan mint ha direkt csinálná, mert ha mondom akkor azért is vagy én nem tudom
2011. dec. 8. 09:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Valahogy azt kéne tenned, hogy mindenféle kis ribivel barátkozol. Biztos, h zavarná. Az a baj, az ilyen közvetlen lányokkal, hogy ha egyszer összevesztek valamin, mindjárt ott terem vki, aki "megvigasztalja". Sajnos sztem hagyná is magát a párod. Durva, de sztem az egyetlen járható út, ha keresel mást magadnak. 34F
2011. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
csak még azt nem értem hogy annyi mindent megtettem érte meg ő is értem de ugy érzem én többet különben nem tarthátnánk it ahol most vagyunk és ha én kérek tőle vmi ilyesmit hogy ezzel ne barátkozzon mert rossz vége lesz annak a barátságnak mert már járt igy de akkor is mindig talál bennem vmi szarszemetet és engem hibáztat hogy ne mondjak neki ilyeneket de nem értem hogy nem tanulhatott a mulkori esetből, tudom ő is szeret csak azt nem hogy miért csinálja ezt nem tudom felfogni, lehet hogy már én vagyok a hülye
2011. dec. 8. 09:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Ohh, ne haragudj, nekem az az infó kimaradt, hogy együtt vagytok. Ha nem vesz figyelembe, a legegyszerűbb, ha kicsit hagyod főni a saját levében. Menj el másokkal, és érezd jól magad. Hagyd ki kicsit a dolgokból, ne ugrálj neki. Magyarul: hanyagold. És ha felhozza, hogy őt ezt zavarja, akkor te felhozhatod ismét, hogy téged mi zavar. Így máris lesz kompromisszum alap.
2011. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi
2011. dec. 8. 10:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!