Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek olyan hogy valakit csak akkor értékeltetek mikor már nem volt veletek vagy már késő volt?

Figyelt kérdés
amíg veletek volt nem érdekelt, nem becsültétek őt, miután elment feltűnt a hiánya. vagy aki akkor sem értékel ha ott vagy utánad sem fog értékelni.
2011. dec. 7. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenben így van, nem csak a párkapcsolatban, az ember ilyen. Ha meghal valaki, utólag gondolkodunk el, hogy fordíthattunk volna rá több időt, látogathattuk volna többször is. Ha elveszítesz egy tárgyat, akkor jössz rá milyen fontos volt. Csak az tud hiányozni ami nincs. Számtalan oka van: Megszokás, birtoklási vágy, önzőség. Amit az ember egész élete során képtelen megszokni, az az, hogy emberek, kapcsolatok, tárgyak jönnek majd mennek.
2011. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, sokat gondolok arra, hogy Apukám talán úgy halt meg, hogy nem is tudta, mennyire nagyon szeretem.


A párkapcsolatban pedig most párom van úgy, hogy rájött, nem csak ő van a Földön, és meg kellene becsülnie, mert egyszer elhagyom a viselkedése miatt. Eddig nem hitte el, hogy megteszem.

2011. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.A párom kinnt van németbe és egyszerüen nincs perc hogy ne gondoljak rá hogy ne akarnám megölelni, megcsókolni és sírok mert eszembe jut ,hogy hányszor megbántottam a szavaimmal.Eldöntöttem legyek bármilyen ideges türtőzetetem magam hiszen szeretem,imádom és ha úgy hozza a sors ne úgy gondoljon rám hogy tüskéket hagytam benne hanem hanem hogy ha szét is mennénk számíthatna rám:)
2011. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1x volt ilyen, nagyon odavoltam, 1 évig. Aztán ahogy kilábaltam belőle, rájöttem, hogy nem véletlenül nem értékeltem én akkor sem, csak a hiánya elvakított.
2011. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!