Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az, hogy amikor kapcsolatban vagytok akkor sajnos legtöbben elhíztok?

Figyelt kérdés

Kérdésem,hogy miért van az,hogy szép csinos dekoratív lányból amikor kapcsolatba lesztek akkor sajnos eligénytelenedtek,elhíztok,nem törődtök már annyra magatokkal?


Egyszerűen csak érdekel,sok ilyet látok ismik között.

Én speciel amióta csajommal vagyok még jobban dolgozok a külsőmön,még többet figyelek magamra,keményebben edzek.

Eddig is ez volt,de én inkább még jobban dolgozok érte,hogy tetszeggyek.

Ahogy a lány is értem,mindig toppon van még többet tornázik,hogy még feszesebb legyen.

Szerintem ez normális,hogy mindig is legyünk szépek és még jobban figyeljünk magunkra.


Sajnos köreimben azt látom,hogy a pasi tényleg edz,meg karrierjét építi,a csaj meg úgy elvan,mit számít hízok, ,,fogadj el,így is".Ez szerintem nagyon rossz duma,nem csoda a sok megcsalás meg szakítás.


Egyszerűen csak érdekel a válaszotok,mit gondoltok erről.Lehetőleg ne durva legyen,mindenki elmondhatja amit gondol,de kulturáltan.


2011. dec. 2. 11:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Sztem valahol nem az edzés hiánya van meg... hanem csak szimplán a fogamzásgátló hatása... (persze gondolom hogy nem mindegyik esetnél igaz ez...)
2011. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ma 13:06


nálunk nem a lustaságról van szó...Ő dolgozik fizikai munkát, szal megvan a napi mozgása, én egyetemre járok, rengeteg tanulni valóval plussz 5-6-nál előbb nem mindig érek haza...no meg az egészségi állapotom se engedi ahogy írtam...És mi nem járunk bulizgatni meg mozizgatni, nekünk többet ér az hogy elmegyünk a tópartra sétálni vagy valahova máshova...

2011. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van, eddig nem igazán foglalkoztam az alakommal. Most úgy néz ki, összejövünk egy sráccal, és úgy érzem, most jött el az idő, hogy változtassak, motivál, hogy meg legyen elégedve velem. Eddig csak magamért változtattam volna, de most ő is bekerült a képbe.
2011. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 MariskaHargitai ***** válasza:
Nekem a séta is belefér a sport kategóriába hanem 5 percről van szó. Mi is lejárunk a szigetre néha, vagy a hegyekbe.. Lényegében mindegy, csak legyen meg az egészséges mozgás. Nem vagyok se sport, se egészség mániás, egyszerűen jót tesz a közérzetemnek a mozgás. Még egy átdolgozott nehéz napon is. Persze néha nekem is kell az egész napos fetrengés is...:)))
2011. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ez annyira felszínes, hogy csak a külső a lényeg:S Én is a sport mellett vagyok, mindig is sportoltam. De most úgy alakultak a dolgok, hogy nem jön össze. Meg ez is, hogy elhanyagolja magát az ember a párkapcsolatban... nem örülnék neki, hogyha heti négyszer lejárna kondizni. Ő picit mackósabb típus, nekem így tetszik, kigyúrtan nem fog. Nekem az mindig is visszataszító volt. De ez fordítva igaz. MOndtam neki, hogy fogyni szeretnék, és el is kezdtem, de nem örült neki, mert neki tetszik, hogy nőies vagyok odalent. Látod, mindenkinek más az igénye.

S hogy lusta, hogy nem jár edzeni? Napi 10 órát dolgozik (valamikor 12), de főnöki pozícióban van, egész nap jön-megy, nem sétagalopp, rengeteget idegeskedik bent. Örül, ha hazaér és pihenhet. És ne szóld le, hogy te is 10 órákat dolgozol, mert biztos, hogynem lehet összehasonlítani a két munkahelyet.

2011. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Jah, és egyikünk se hízott semennyit. Sőt, én fogytam 2-3 kilót.
2011. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

12-02 12:36 21L


Jó meglátás.Igen mindkettőnknek a legfontosabb a külső,ez maximálisan igy van ezért is jöttem vele össze,nekem a legfontosabb,hogy a csaj nőies legyen ilyen fitnesz-lady,hosszú haj, legyen benne egy ,,büdös k_rva" azt imádom,miniszoknya,ha elmegyünk akár egy parkba akkor ha ránk jön dugjunk egy hatalmasat,mert mért ne.

Nálam ezek dominálnak,ha ez meg van akkor sok mindent megadok neki,feltéve ha ő is csak akkor.

Ha szétmennénk,akkor is ilyen nőt keresnék mindenféle képpen,ahogy a Titok film is mondja,törj magasra ne érd be kevesebbel,mit akarsz valójában.


Visszatérve tök intelligensen irtad le válaszodat,köszi szépen.

2011. dec. 9. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!