Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az, hogy amikor kapcsolatban vagytok akkor sajnos legtöbben elhíztok?

Figyelt kérdés

Kérdésem,hogy miért van az,hogy szép csinos dekoratív lányból amikor kapcsolatba lesztek akkor sajnos eligénytelenedtek,elhíztok,nem törődtök már annyra magatokkal?


Egyszerűen csak érdekel,sok ilyet látok ismik között.

Én speciel amióta csajommal vagyok még jobban dolgozok a külsőmön,még többet figyelek magamra,keményebben edzek.

Eddig is ez volt,de én inkább még jobban dolgozok érte,hogy tetszeggyek.

Ahogy a lány is értem,mindig toppon van még többet tornázik,hogy még feszesebb legyen.

Szerintem ez normális,hogy mindig is legyünk szépek és még jobban figyeljünk magunkra.


Sajnos köreimben azt látom,hogy a pasi tényleg edz,meg karrierjét építi,a csaj meg úgy elvan,mit számít hízok, ,,fogadj el,így is".Ez szerintem nagyon rossz duma,nem csoda a sok megcsalás meg szakítás.


Egyszerűen csak érdekel a válaszotok,mit gondoltok erről.Lehetőleg ne durva legyen,mindenki elmondhatja amit gondol,de kulturáltan.


2011. dec. 2. 11:28
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Persze pasik ti is írhattok,miért lesztek igénytelenebbek,sörhas például,már nem edzettek,elhíztok,izmos testből lesz egy puhány valami.

Személy szerint magamat leköpném ha eltunyulnék

2011. dec. 2. 11:33
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha Te is dlgozol napi 8 orát megnézem utána mennyi kedves lesz még edzeni meg ilyenekkel foglalkozni.. örülsz ha hazaérsz és pihenhetsz.
2011. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Képzeld el napi 8-10 órát dolgozok,plusz van saját bizniszem,és még egyetemre is járok bár már keveset,plusz mellette önfejlesztő klubbokba megyek,tréningekre.Nah erre mit lépsz és edzek heti 4-szer 1,5-2 órát és bőven belefér.

Kicsit mellényúltál

2011. dec. 2. 11:38
 4/27 A kérdező kommentje:
Ezt úgy hívom KIFOGÁS,mint önfejlesztésben jártas.
2011. dec. 2. 11:39
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azoknál van, akik edzenek és ha megvan a párjuk, akkor ellustulnak. Viszont az emberek többségének olyan partnere van, aki nem foglalkozott soha a testével. Értem én, hogy baromi sokan gyúrnak, de a többség akkor sem. Náluk a hízást sem látom, tartják az átlagos testalkatukat.


Mondjuk én eleve össze sem jönnék azzal, aki kemény edzéssel akarja szinten tartani a kapcsolatot meg feszességben méri azt, hogy mennyire jó. Én is azt mondom, hogy ne hízzon el a partner, de lesz*rom, ha normál, hétköznapi alakja van. Egy picit sem fogom jobban szeretni azért, ha elkezd sportolni.

2011. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 MariskaHargitai ***** válasza:
62%
Én meg olyanokkal nem állok szóba, akik semmit sem sportolnak. Nem kell, hogy gyúrjon, vannak olyan sportok amit együtt is lehet csinálni. Külön jót tesz egy kapcsolatnak a közös úszás, szauna, esetleg tenisz, vagy túra a hegyekben, stb...Arra pont elég, hogyaz ember egészségesen sportos maradjon. Persze könnyebb a valóvilágot bámulni a tévében és hisztizni, hogy én dolgozok, de ez csak egy nagyon ostoba kifogás.
2011. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

MariskaHargitai kapsz egy csillagos ötöst.

Te is foglalkozol önfejlesztéssel látom,igazad van maximálisan,mintha én írtam volna.

2011. dec. 2. 11:59
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az nagyon ostoba dolog, hogy neked csak ez a két alternatíva van. Én pl. utálok sportolni, kirándulni szoktam sokat nyáron, teljesen átlagos alakom van, ha elkezdenék hízni, odafigyelnék jobban az étkezésre, de nem fogok időt szánni olyasmire, amit nem szeretek.
2011. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

érdekes,az én környezetemben pont ennek az ellenkezőjét figyeltem meg!

3 ffi ismerősöm is van,akik nem nagyon adnak már magukra!

legalábbis annyit nem,mint a kapcsolat előtt.

de hogy teljesen őszinte legyek,nálunk is én híztam 6-7 kgt,a párom azt mondta erre,h így is nagyon tetszem neki.

viszont engem zavart,mert nem akartam,h azt gondolja,h nekem ez a természetes,h most már,h van pasim,biztonságban vagyok,mert úgyis szeret stb.ezért felugorhat rám jónéhány kiló is.

ezért nekiláttam a rendszeres mozgásnak és újra olyan csinos vagyok,mint kapcsolatunk hajnalán!:)

szval szerintem fontos,h a lányok a későbbiekben is ugyanúgy adjanak magukra,mint a kapcsolat előtt.

legalábbis mióta 1 éve lefogytam,és tartom a súlyomat,azóta nekem ez elemi igényem!

24n

2011. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Utolsó lány,nah végre egy normálisan gondolkodó NŐ,lányok tessék tanulni tőle,nem árt sokatoknak.

Nagyon jól látod a dolgot,pontosan ez lenne a normális.

2011. dec. 2. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!