Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szerintetek is elviselhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek is elviselhetetlen elgondolásaim voltak ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Imádok tornázni, ez az egyetlen hobbim. A volt párom szerint elviselhetetlen, mert inkább abban az órában is inkább vele kellene törődnöm, nem pedig a testemmel, meg ez sokba kerül plusz ez egész időpocséklás, meg minek tornázni kész szenvedés, ő inkább élvezi az életet. Én kompromisszumot kötöttem vele, felkeltem minden nap egy órával hamarabb, és ameddig ő aludt addig én tornáztam otthoni dvd-kre (nem értem miért volt baja a pénzzel ingyen volt minden :S). Ez volt az egyik gond, a másik meg az volt, hogy az szerette volna ha nem ott fejezem be az egyetemet ahol elkezdtem, hanem hozzá költözök, és az ő városában fejezem be a tanulmányaimat. Utálta, hogy tanulok, úgy éreztem, hogy egy tervemmel sem tud egyetérteni, állandóan fenyegetett, hogy ő inkább egy jobb, alázatosabb lányt érdemelne, aki minden egyes percét rá szánja, és vele lakna. Nem akartam ennyire kiszolgáltatott helyzetbe kerülni, és ezért inkább kiléptem ebből a lelki terrorból. A véleményeteket szeretném kérni, ugye jól érzem, hogy nem ez a normális viselkedés a férfi részéről egy kapcsolatban? (Főleg a fiúk álláspontja érdekelne.)
2011. nov. 25. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
a baratod önzö!es nem erdekli a te eleted csak az hogy öt kenyeztesd mindig!
2011. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted, ez nem kellene, hogy egy elfogadhatatlan dolog legyen. Nem foszthat meg a partnered a hobbidtól, nem kényszeríthet semmire. Ha szeret, úgyis elfogadja, amit, ahogy csinálsz.

Mások az igényeitek, így nem feleltetek meg egymásnak. Előfordul az ilyen, tovább kell lépni, aztán megtalálod azt, akinek úgy leszel tökéletes, ahogy vagy.

20/F

2011. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ügyes vagy! Szerintem minden épelméjű nő így cselekedne a helyedben.
2011. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmondtad a véleményed a volt párkapcsolatodról. Az egyik oldal véleménye. Gondolom sok-sok ferdítéssel, túlzással. És azt várod, hogy megerősítsünk a döntésedben, mert nem vagy biztos magadban. Nekem ez a véleményem.
2011. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A srác egy f.szszopó.


F/20

2011. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta volna, hogy nem fog működni, mert nem egyfelé tartunk, nincs elég közös bennünk, normális lenne. De azt senkinek sem lett volna joga elvárni, hogy az ő kiszolgálásának szenteld az életedet.
2011. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!