Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért leszek ilyen elviselhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek ilyen elviselhetetlen?

Figyelt kérdés
egyszerűen van valakim, és ha már úgy érzem h szeretem, ami nálam egy hónap legalább, akkor nagyon elviselhetetlen vagyok vele:S de mindig kell ez az egy hónap.Addig minden okés.utána meg..:Sde nem direkt. volt barátommal is ez volt. És ezért nem is akartam senkit.de aztán mégis lett, amit nem bánok,mert boldog vagyok vele, Nagyon Imádom. persze nehéz megmagyarázni ezt,mikor undok vagyok vele, és hisztis.:S mindenen kiakadok. volt már h megsirattam szegényt annyira undok voltam vele :( de nem direkt csinálom,egyszerűen jön és kész. megsértődök dolgokon, amin addig nevettem és duzzogok mint egy kisgyerek:S szeretnék ezen változtatni,mert már hetente vannak veszekedések, és ez miatt :S légyszi segítsetek. köszönöm:) 17L
2010. júl. 5. 09:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

istenem

Változtass a hozzáállásodon-ne légy hisztis és sértödékeny azt egy pasi sem tudja elviselni és tolerálni

2010. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós vagy...vagy ha még sem akkor valami más bajod van! menyj el orvoshoz...
2010. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
próbáltam,de ugyanez lett.pl egy hülye poénon megsértődök,és akkor jogosnak is tartom a sértődést. később jövök rá, hogy nem volt okom rá:\
2010. júl. 5. 09:16
 4/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az alaptermészeted mufurc,vannak ilyen emberek. Sajnos ezen csak úgy tudsz változtatni,ha jellemileg megpróbálsz fejlődni,és kevésbé akaratos,háklis lenni.Ez pedig csak úgy megy,ha tényleg visszaveszel az egódból,és hatalmas akaraterővel nekiállsz beleképzelni magadat a partnered helyzetébe,érzéseibe.
2010. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hát a kérdésedre bocsi de nem tudom a választ. csak annyit akarok elmondani, hogy én is kinem állhatom amikor egy lány ilyen. volt barátnőm hasonló volt mint te és elküldtem a (pont oda), egy darabig tűrtem (jó darabig) aztán amikor megelégeltem úgy öszevesztem vele, hogy azóta se szólunk egymáshoz de legalább kinyílt a csipája.. rendesen megútáltam.. gyorsan változtass amíg nem történik veled is ez..

ez a tanácsom 20 F

2010. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen énis félek h ezlesz. köszi. megpróbálok valahogy változtatni ezen. egyébként nem egom miatt van, mert egyáltalán nem vagyok egoista (sőt) talán azt várom h ha besértődök akkor jöjjön oda meg ilyenek. vagy nemtudom.
2010. júl. 5. 09:34
 7/18 anonim ***** válasza:

09:32 vok

hát én se tudom.. erre neked kell rájönni és gyorsan amíg még szeret :)

2010. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló helyzetben vagyok...csak az a különbség hogy a barátom már egyszer szakított ez miatt velem...de kibékültünk azóta próbálok változtatni a helyzeteken...inkább meghallgatom amit mond és nem mondok rá semmi idióta megjegyzést és ha inkább megsértődnék elmegyek filmezni egyet...végig gondolom az egészet és utána újra beszélünk...:) azóta csak egyszer volt pici hisztim :) egyre jobban megy...persze van olyan amikor leülünk és elmondom mi a bajom megpróbáljuk megbeszélni és ennyi
2010. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kívülről látni magad! Olyan leszel, amilyen lenni akarsz, csak ehhez érzékelned kell, hogy pillanatnyilag milyen is vagy. Gondolj bele, megítélésed szerint milyen nő illene a barátodhoz? Egy hisztis liba vagy egy vagány, jófej lány?
2010. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10:01 rájött a titok nyitjára! grat! :P
2010. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!