Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért leszek ilyen elviselhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek ilyen elviselhetetlen?

Figyelt kérdés
egyszerűen van valakim, és ha már úgy érzem h szeretem, ami nálam egy hónap legalább, akkor nagyon elviselhetetlen vagyok vele:S de mindig kell ez az egy hónap.Addig minden okés.utána meg..:Sde nem direkt. volt barátommal is ez volt. És ezért nem is akartam senkit.de aztán mégis lett, amit nem bánok,mert boldog vagyok vele, Nagyon Imádom. persze nehéz megmagyarázni ezt,mikor undok vagyok vele, és hisztis.:S mindenen kiakadok. volt már h megsirattam szegényt annyira undok voltam vele :( de nem direkt csinálom,egyszerűen jön és kész. megsértődök dolgokon, amin addig nevettem és duzzogok mint egy kisgyerek:S szeretnék ezen változtatni,mert már hetente vannak veszekedések, és ez miatt :S légyszi segítsetek. köszönöm:) 17L
2010. júl. 5. 09:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én is ugyanilyen vok sajnos,és nekem is kellene változtatnom de nem tudok.Mondjuk nálam az a gond hogy én a sok csalódásom miatt előtérbe helyezek egy úgymond "védekezési rendszert" is, és ha pl nem hív fel akkor már durci vok vele mert mi van ha egy másik csajjal van, vagy ha már nem érdeklem...és talán nálam ez hogy veszekszek vele, abból adódik hogy próbálom magam óvni, és bizalmatlan is vok. Nem akarok újra pofára esni, de az is lehet h pont ezzel a viselkedéssel rontom el.Sajnos ilyen vok. Lehet egy idő után te se leszel ilyen mikor már megbízol benne és érzed h tényleg szeret.
2010. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ. hát valószínű ezért van nekem is. nem jön oda hozzám,akkor már nem érdeklem. vagy ilyesmi. éNis nagyon sokat csalódtam, nehezen bízok meg emberekbe. szerintem azért alakul ki bennem ez így 1 hónap után,mert akkor érzem már úgy h fontosabb nekem, meg ilyenek. egy hónap előtt annyira nem vágna földhöz ha kiderülne h megcsalna.
2010. júl. 5. 19:28
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Te belőled lesz majd az a tipikus házisárkány:D a férjek rémálma.Még most változtass amíg nem késő:DKülönben a későbbiek során egyedűl maradsz,mert képtelen lesz melletted egy férfi hosszú távon megmaradni:)csak 1 jó tanács.
2010. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
omg én is ilyen vagyok! :S
2010. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem minden nő ilyen, ha nem jöttetek volna rá.:)
2010. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok és talán mostanra nőttem ki. Miután megszületett a kisfiam........

Addig gyilkoltam a páromat, az exeket is anno! Mindenkit!!!

Unalmas volt számomra minden párkapcsolat idővel, lehet azért... De már elmúlt.

Sok sikert! :)

2010. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy minden nő ilyen de a pasik sem semmik ha hisztiről van szó :)
2010. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem mondtam h a pasik elviselhetőbbek.:)
2010. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!