Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Szerintetek mi a leg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Szerintetek mi a leg elviselhetetlen egy fiúban?

Figyelt kérdés
Léci rendes válaszokat írjatok! Elöre is köszi!
2011. jan. 8. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a barátnőim hülyének tartanak emiatt,de az ha túlságosan ragaszkodik és többet akar találkozni mint én és azt csinálja amit mondok.ilyenböl sokat lehet találni.azt szeretem ha kimondja amit gondol és nem papucs.
2011. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
és ha nagyon kedves vagy, akkor papucsnak gondolnak majd:)
2011. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!!


Szerintem minden férfiban van valami ami a másik számára idegesítő lehet...Nem igazán tudnék felhozni semmit..Pl van aki gyerekesen viselkedik,ami lehet idegesítő és aranyos is egyben...A féltékenység is elviselhető minimálisan,de amikor már túlzásba viszi a pasi akkor az nagyon idegesítő tud lenni...Így ennyi jut eszembe...:)

15/L

2011. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem őszinte.
2011. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15/L ez lemaradt az elöbb.
2011. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tud írni.
2011. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a volt pasim 2 hónap alatt csak a gyerekeink nevét nem találta még ki. Na, ez mondjuk rohadtul idegesített, de alapjában véve, a bunkó "én-vagyok-a-világ-legjobb-pasija" egoista állatokat utálom, akiknek semmire nincs joguk büszkének lenni.
2011. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha bunkó, és csak a hibákat látja.
2011. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól láthatóan csak kihasználja a lányt, tárgyként kezeli és nem mutatja ki h szereti. A túl jó pasi is rossz, de ez az előbb említett egoista bunkó a lehető legrosszabb, ezektől fejvesztve kell menekülni.
2011. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha rámtelepszik és vele kell töltenem a szabadidőmet, és egy hónap után már esküvöt szervez...

18L

2011. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!