Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg elviselhetetlen vagyok? Lent a tobbi.

Figyelt kérdés
Baratommal szakitottunk, mert mar nembirta tovabb elviselni a viselkedesemet... Most leirom a rosz tulajdonsagaimat es a jot is, Mikor van egy film, es mongyuk van egy jo csaj akkor beszolok neki h szep mi? viccbol ramongya igen, akkor en megharagszom, vagy ha beszel mas lannyal mingyart azt hiszem h tetszik neki vagy valami, es akkor is oszeveszunk, es meg az is h nagyon szeretek karmolni, es neha kikarmolom baratom hatat vagy mellet, es az is faj neki, vagy ha oszeveszunk akkor elkezdek kiabalni ra meg neha ha anyira idegesit akkor adok neki egy pofont, ami nekem is faj, mert bantom, Emigy mikor egyutt vagyunk, nagyon jolerzi magat velem (allitasa szerint) es egyutt mar mindent kiprobaltunk, mijen hulyeseget, viccelodunk, szoval jolerezzuk magunkat, csak ezek a hibak amit az elejen felsoroltam neki nagyon idegesitoek, es ezen szeretnek valtoztatni! azt mondta h ha kepes leszek megvaltozni akkor hajlando lesz megint velem lenni, varni fog.... ja es az miatt lett elege mert chatteltem az exemmel, akivel egy evig nem is beszeltunk hanem ugy 2 honapja keztunk megint beszelni, tudom hogy akar megint velem lenni, mert ojanokat ir hogy nagyon megbanta hogy szakitottunk meg ijenek, es szerintetek is avval hogy irtam neki visza, azt gondolhati hogy en is szeretnek vele lenni? (leirom ha akarjatok pontosan mibol gondolta ezt a baratom) ja es meg azt is a fejemhez vagta hogy idezem: hany fiu irkal neked, montak hogy tetszel nekik, de te nemvagy kepes leakasztani oket, inkabb jobavagy veluk, ez nalam meg egy minusz volt!! .... pedig en leirtam nekik hogy nemakarok toluk semmit, de most legyek mindenkivel goromba? vagy hogy? vagy fiuknak az jel hogy megis van eselyuk, nemvagyok en ebbe jartas, o a 3. pasim.... lecci irjatok, es ha meg valami nemertheto akkor leirom... bocsi hogy hoszu lett es hogy tele van hibakkal, de gyorsan irtam! elore is nagyon szepen koszonom a valaszokat! :)
2011. febr. 3. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2011. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Norb66 ***** válasza:
100%

Elviselhetetlen vagy, mert nem igaz hogy nem bírsz lassan írni ha ide írsz!! Ez nem msn vagy f*szbook. Egyszer kell leírnod, írd le normálisan.


Mellesleg igen, idegesítő a féltékenységed. Meg az idegbetegséged is.

2011. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobnálak kifelé... de kérd meg egyszer a "barátodat", hogy pofozzon fel, meg k*rja szét a hátad/melled, szerintem te sem vigyorognál örömödben.
2011. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de alig a felét tudtam elolvasni... ez katasztrófa. Minden tiszteletem a barátodé, hogy ennyit kibírt veled. Én egy napot nem bírtam volna.
2011. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Tomika90 ***** válasza:
100%

köhöm...hát igen, ismerős a hiba valami ilyesmi van az én nőmmel is...a karmolás kivéve(azt még élvezném is :P ) Na tételezzük fel szeretitek egymást mind2 en.Neked milyen érzés az amikor más lánnyal szóbaáll?A leírtak alapján rossz...nyugodtan feltételezheted hogy neki ugyanilyen gondolatok fordulnak meg a fejében mint neked.Bizalmat kell adni a másiknak mert különben nem müködik...Ha valami stiklije van ugyis kiderül és akkor az már egy másik kérdés.A hibáidon tényleg változtass de csak addig amig még ugy érzed hogy te magad vagy és nem egy olyan akit más elképzelt!Remélem segítettem


F/20

2011. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

nem azért de 1 jó tulajdonságot nem írtál :D de amúgy mind ketten féltékeny idióták vagytok :D ő miért féltékeny az msnre.. stb majd ha farokkal a szádban talál rád és nem az övé lesz az akk lesz rá oka és neked is ha majd csajjal a farkán addig meg mit rinyáltok :D


talán írj jó tulajdonságot is és kitaláljuk h hapi helyébe megérné e :D


19F

2011. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Tomika90 ***** válasza:
Ja a kérdésedről megfeledkeztem :D nemismerlek de így elég brutális...változz mert nem lehetsz boldog
2011. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen, muszaj lesz valtoztatnom, majd nyelek egyet, ha idegesit valami, es azon is kiakadnatok ha mongyuk a csjod/baratod beszel az exevel?
2011. febr. 3. 19:20
 9/26 Tomika90 ***** válasza:
53%
Mérleg vagyok... ;) tőlem megköveteli ezeket a dolgokat tehát én is...bár én lekorlátoztam...a legnagyobb tásrasági lény volt és most otthonülős vérszerelmes lányt csináltam belőle...hozzáteszem nem ez a jó taktika, tudnék olyan vitákról mesélni hogy a füled ketté áll...nem tudom meddig tart de hagyom hogy az élet döntsön.20 vagyok de úgyérzem sok mindenből kimaradtam tehát akárhogy is alakul sose rágódj és bánd meg a dolgot...szerintem!
2011. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem ,alapból nem akadnék ki. De ha a másik állandóan féltékeny, akkor felmerül bennem a kérdés: esetleg nem magából indul ki? Tapasztalatom szerint a leghűtlenebb emberek a legféltékenyebbek. Ráadásul tudom, hogy az exed össze akar jönni veled. Mindezek után...


Szerinted?

2011. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!