Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg elviselhetetlen vagyok? Lent a tobbi.

Figyelt kérdés
Baratommal szakitottunk, mert mar nembirta tovabb elviselni a viselkedesemet... Most leirom a rosz tulajdonsagaimat es a jot is, Mikor van egy film, es mongyuk van egy jo csaj akkor beszolok neki h szep mi? viccbol ramongya igen, akkor en megharagszom, vagy ha beszel mas lannyal mingyart azt hiszem h tetszik neki vagy valami, es akkor is oszeveszunk, es meg az is h nagyon szeretek karmolni, es neha kikarmolom baratom hatat vagy mellet, es az is faj neki, vagy ha oszeveszunk akkor elkezdek kiabalni ra meg neha ha anyira idegesit akkor adok neki egy pofont, ami nekem is faj, mert bantom, Emigy mikor egyutt vagyunk, nagyon jolerzi magat velem (allitasa szerint) es egyutt mar mindent kiprobaltunk, mijen hulyeseget, viccelodunk, szoval jolerezzuk magunkat, csak ezek a hibak amit az elejen felsoroltam neki nagyon idegesitoek, es ezen szeretnek valtoztatni! azt mondta h ha kepes leszek megvaltozni akkor hajlando lesz megint velem lenni, varni fog.... ja es az miatt lett elege mert chatteltem az exemmel, akivel egy evig nem is beszeltunk hanem ugy 2 honapja keztunk megint beszelni, tudom hogy akar megint velem lenni, mert ojanokat ir hogy nagyon megbanta hogy szakitottunk meg ijenek, es szerintetek is avval hogy irtam neki visza, azt gondolhati hogy en is szeretnek vele lenni? (leirom ha akarjatok pontosan mibol gondolta ezt a baratom) ja es meg azt is a fejemhez vagta hogy idezem: hany fiu irkal neked, montak hogy tetszel nekik, de te nemvagy kepes leakasztani oket, inkabb jobavagy veluk, ez nalam meg egy minusz volt!! .... pedig en leirtam nekik hogy nemakarok toluk semmit, de most legyek mindenkivel goromba? vagy hogy? vagy fiuknak az jel hogy megis van eselyuk, nemvagyok en ebbe jartas, o a 3. pasim.... lecci irjatok, es ha meg valami nemertheto akkor leirom... bocsi hogy hoszu lett es hogy tele van hibakkal, de gyorsan irtam! elore is nagyon szepen koszonom a valaszokat! :)
2011. febr. 3. 19:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ővd meg a pasit magadtól.ez lenne a legjobb döntés.nálad csak jobbat kaphat.csoda h eddig elviselt.hogy jössz te ahhoz h féltékenységi jelenetet rendezz mert szóba merészel állni más csajokkal?ráadásul te meg msn-ezgetsz a volt pasiddal!!!mekkora gáz vagy.úristen.szánalmas qrva vagy.ez a nagy helyzet.jah és az csak egy dolog h gyorsan írtál,de olyan helyesírási hibákat vétettél rengetegszer h annak köze nincs ahhoz h milyen tempóban írsz.először nyelvtanozz,aztán pasizz.
2011. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
kedves utolso, nem kioktatasra kertelek meg hanem hogy valaszojj a kerdesre, amugy ijen kozossegi oldalra nemszogtak ijen tragar szavakat hasznalni mint peldaul amit irtal nekem....
2011. febr. 3. 19:59
 23/26 anonim válasza:

Igaza van az utolsó embernek aki hozzá szólt!! Az a helyzet hogy a barátod egy csicska nem is férfi! Akivel ilyeneket csinál egy nő az nem férfi! Én a helyébe el törtem volna az álladat vagy a kezedet!! Kiállhatatlan ribi vagy!! Sose lesz normális pasid csak ilyen papucs csicskák!! XD

Tiszta vicc vagy na csá

2011. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A korodat leirhattad volna...

A közösségi oldalakon valóban nem szoktak csúnyán irni( persze kivételek mindig vannak ),

de ugyanakkor vigyáznak a helyesirási hibákra is.

Na amúgy, hogy valami konkrétumot is irjak:

Ahogyan irsz, az már magában idegesitő számomra. Amiket leirtál rossz tulajdonságokat...

hááát nem örülnék 1 ilyen csajnak.

Változz, de csak addig mig érzed, hogy önmagad vagy és nem 1 másik személyiség!

(nincs hosszú i-m)

2011. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát a kora? Nos mivel nem hiszem, hogy mondjuk egy normális 17 feletti fiatal elkövetne olyan súlyos helyesírási hibákat, mint itt teszem azt 'ojan', 'ijen', tehát az 'ly' nem tudja helyesen alkalmazni, olyan 13-15-ig saccolnám. Bár nemtudom. A kérdezőnek pedig annyit, hogy ezekre a hibákra saját magadtól jöttél rá, vagy a (volt) barátod mondta el neked? És ha esetleg te is tudod, hogy ezek a hibáid, akkor miért nem próbáltál változtatni a viselkedésen mikor még jártál a barátoddal?
2011. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 :D:D ***** válasza:
Mind a ketten ku*vara feltekenyek vagytok. kell egy kicsi h lassa a masik h fontos vagy neki de nem kell tulzasba vinni.s lekell allni a pofozgatasokkal.hogy esne ha visszaadna.gondolom nem esne jol.amugy kell tisztazni a dolgokat ezekkel az exekell kapcsolatba.s mindenre nemkell felkapni a vizet.en az elso pofoncsapas utann otthagytalak volna.jo elnezo a pasi:)
2011. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!