Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg elviselhetetlen vagyok? Lent a tobbi.

Figyelt kérdés
Baratommal szakitottunk, mert mar nembirta tovabb elviselni a viselkedesemet... Most leirom a rosz tulajdonsagaimat es a jot is, Mikor van egy film, es mongyuk van egy jo csaj akkor beszolok neki h szep mi? viccbol ramongya igen, akkor en megharagszom, vagy ha beszel mas lannyal mingyart azt hiszem h tetszik neki vagy valami, es akkor is oszeveszunk, es meg az is h nagyon szeretek karmolni, es neha kikarmolom baratom hatat vagy mellet, es az is faj neki, vagy ha oszeveszunk akkor elkezdek kiabalni ra meg neha ha anyira idegesit akkor adok neki egy pofont, ami nekem is faj, mert bantom, Emigy mikor egyutt vagyunk, nagyon jolerzi magat velem (allitasa szerint) es egyutt mar mindent kiprobaltunk, mijen hulyeseget, viccelodunk, szoval jolerezzuk magunkat, csak ezek a hibak amit az elejen felsoroltam neki nagyon idegesitoek, es ezen szeretnek valtoztatni! azt mondta h ha kepes leszek megvaltozni akkor hajlando lesz megint velem lenni, varni fog.... ja es az miatt lett elege mert chatteltem az exemmel, akivel egy evig nem is beszeltunk hanem ugy 2 honapja keztunk megint beszelni, tudom hogy akar megint velem lenni, mert ojanokat ir hogy nagyon megbanta hogy szakitottunk meg ijenek, es szerintetek is avval hogy irtam neki visza, azt gondolhati hogy en is szeretnek vele lenni? (leirom ha akarjatok pontosan mibol gondolta ezt a baratom) ja es meg azt is a fejemhez vagta hogy idezem: hany fiu irkal neked, montak hogy tetszel nekik, de te nemvagy kepes leakasztani oket, inkabb jobavagy veluk, ez nalam meg egy minusz volt!! .... pedig en leirtam nekik hogy nemakarok toluk semmit, de most legyek mindenkivel goromba? vagy hogy? vagy fiuknak az jel hogy megis van eselyuk, nemvagyok en ebbe jartas, o a 3. pasim.... lecci irjatok, es ha meg valami nemertheto akkor leirom... bocsi hogy hoszu lett es hogy tele van hibakkal, de gyorsan irtam! elore is nagyon szepen koszonom a valaszokat! :)
2011. febr. 3. 19:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

nem :D miért ne beszélne én is szoktam :D de mondom hol itt aj ó tulajdonság azt mondtad jó és rossz :D rossz volt dögivel :D 1 jót nem írtál :D


19F

2011. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Tomika90 ***** válasza:
a kérdésedre ugyancsak visszatérve nem idegesítene mert ha neki ez kell...de ő tuti berágna ha szóba állnék az exel...de nembeszélek vele
2011. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
igazatok van!! koszonom a feleleteket!! mostantol egy ferfinak sincs helye az eletemben csakis a paromnak, es a feltekenyseg tenyleg hujeseg, de az biztos hogy minden kiderul?? ha megcsal akkor az elobb utobb kiderul?? de hogy? es ha nemmongya el senkinek? vagy? ettol megnyugodtam :)
2011. febr. 3. 19:28
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként is azt gondolom, hogy nagyon igazságtalan és idegesítő voltál. Ő nem beszélhet senkivel, de te hirtelen újra jóban leszel az exeddel, tudva, hogy vissza akar kapni, ráadásul nem ő az egyetlen, akit bátorítasz...
2011. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
szoval jotulajdonsagok: mindig mellette allok, akar mi is van, mikor szuleivel oszeveszett es nalam kellett aludjon (amit apu egyebkent nem enged!) akkor is kikonyorogtem a szuleimtol, aranyos tudok lenni, vicces, szeretek vele tancolni (amit imad bennem) sokszor kiszolgalom, korulbelul enyi....
2011. febr. 3. 19:33
 16/26 Tomika90 ***** válasza:
hóó na várjál...a párkapcsolat bizalomjáték is egyben :) beszélhetsz más fiukkal meg minden csak azzal nem egészséges aki az exed...mégpedig azért mert ha dúlt a láv akkor sosem fogtok egymásra ugy nézni mint egy barát.A kiderülésről...kicsit viccesen: a sánta ku..át hamar utoléri a stricije, garanciát nem tudok adni a mondásra de kiderül ha valami gebasz van.Ha meg nem akkor lehet közbeszól a lelkiismerete.
2011. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

hát nem vitted túlzásba a felsorolást :D de a pincér nősdi :D hmm már csak azért elviselnélek XD lusta vok :D végtelenül lusta :D


19F

2011. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Figyelj a kettősmércére. Ne tégy olyasmit, amiért fordított esetben haragudnál.
2011. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
anyi kerdesem van meg... de most micsinaljak, ugy felhivnam, mert nagyon hianyzik, de nemakarok utanna szaladni, szerintetek se hivjam fel? hulyeseg lenne? ja es ha valtoznek es mongyuk leakasztanam a fiukat, es o meghallana h ezt meg azt h leakasztottam akkor az mar egy plusz lenne neki? es ha mongyuk beszelunk, ha oszefutok vele szorakozhelyeken akkor nem mutatom hogy idegesit, (idovel meglehet szokni h ne idegesitsem magam?) kkor azt eszrevenne, hogy valtozom? :)
2011. febr. 3. 19:47
 20/26 Tomika90 ***** válasza:
Szoktatni kell magad hozzá...a lényeg hogy különösebb figyelmet ne szentelj neki ha beszél valakivel...és ha te kerülsz ilyen szituba akkor ne legyél vele többet mint a barátoddal...
2011. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!