Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az, hogy amikor kapcsolatban vagytok akkor sajnos legtöbben elhíztok?

Figyelt kérdés

Kérdésem,hogy miért van az,hogy szép csinos dekoratív lányból amikor kapcsolatba lesztek akkor sajnos eligénytelenedtek,elhíztok,nem törődtök már annyra magatokkal?


Egyszerűen csak érdekel,sok ilyet látok ismik között.

Én speciel amióta csajommal vagyok még jobban dolgozok a külsőmön,még többet figyelek magamra,keményebben edzek.

Eddig is ez volt,de én inkább még jobban dolgozok érte,hogy tetszeggyek.

Ahogy a lány is értem,mindig toppon van még többet tornázik,hogy még feszesebb legyen.

Szerintem ez normális,hogy mindig is legyünk szépek és még jobban figyeljünk magunkra.


Sajnos köreimben azt látom,hogy a pasi tényleg edz,meg karrierjét építi,a csaj meg úgy elvan,mit számít hízok, ,,fogadj el,így is".Ez szerintem nagyon rossz duma,nem csoda a sok megcsalás meg szakítás.


Egyszerűen csak érdekel a válaszotok,mit gondoltok erről.Lehetőleg ne durva legyen,mindenki elmondhatja amit gondol,de kulturáltan.


2011. dec. 2. 11:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ki kell ábrándítsalak, nekem meg a kicsit husis, nem feltétlenül sportos lányok jönnek be. Aki elkezdene keményen edzeni, azzal nem hogy összejönnék, hanem még talán gyengülne a kapcsolatom, mert azt gondolnám, hogy csak a külső fontos neki, ráadásul olyan szempontból, ami nekem meg nem feltétlenül jönne be.


Oké, kicsit eltúloztam a dolgot, mert szívesen bicikliznék vagy futnék, úsznék vele, egyszer-egyszer egy túra is megteszi, de az, hogy heti 4szer ő kondiba járjon, az nekem szinte már taszító lenne, ugyanis nem akarom, hogy a sport legyen a fő hobbija, mert akkor nem is nagyon jönnénk ki egymással. :)

2011. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ja 22/F voltam.
2011. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Vágom amit írsz,és nincs is ezzel baj.

Én olyan esetekre gondolok amikor a csaj igényes volt,edzett,csinos,fullos és azután lett olyan kis semmilyen amikor pasija lett,tehát a pasinak pont ez jött be,és a csaj meg nem törődve vele,hogy a pasinak márpedig ez kell, már nem figyel oda magára,pedig tudja,hogy a párjának ez kell ez tetszik.

2011. dec. 2. 12:19
 14/27 anonim ***** válasza:

egyszerű. amíg párkeresés van, addig kénytelen a legjobb formáján is felül teljesíteni. amikor már megszerezte a pasit, belekényelmesedik a helyzetbe.

de ez fordítva is így van, sőt, a pasiknál ez még gyakoribb, és még nyilvánvalóbb.

2011. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Utolsó rátapintottál.De az életben is ezt látom,addig teperünk amíg például keresünk melót és ha meg van akkor elvagyunk nem nyújtunk pluszt,esetleg amit kérnek nagy duzzogva elvégzik,de szájat húzva,hát mi az,hogy dolgozni kell.Sok ilyet látok.És megy a rinya,jajj nincs elég pénz,fizu emelés kellene,csak kérdezem én mire fel?

Akkor nyújtsunk többletet.Ez a kommentedről jutott eszembe utolsó.


Mindenki zöld kezet kap :)

2011. dec. 2. 12:24
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat az is, hogy mivel a férfiak többsége számára program az evés- és hiszti van, ha a nő nem akarja napjában 5* TELEtömni magát-, csatlakozik hozzá.

Kedves kérdező: Te nem a nagy átlagod képviseled ezzel az életvitellel.

2011. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

hát hogy őszinte legyek....hát nem tom...


jó persze adjon az ember magára meg minden, no de ennyire tulzásba vinni? ahogy írtad hogy folgozol, napi 8-10 órát, mellette egyetem és 1,5-2 óra edzés kb heti 4-szer...akárhogy is számolok...időd ami marad jóformán nulla..És akkor a barátnőddel mikor vagy? Ez sem egészséges kapcsolat...(szerintem)...


Mielőtt én össze jöttem a párommal, kézilabdáztam azaz jó alakom volt, de egészségügyi dolgok miatt abba kellett hagynom...És szép apránként csúszott fel pár kiló (de nem vészesen, mert szerencsére nem csak egy helyre mind, mint pl hasra, hanem mindenhova egy kicsi :) )

Most vagyok 165/53-54...Engem nagyon zavart, mert lettek kis narancsok a combomon, de a párom nem győzött nyugtatgatni, hogy sokkal jobb a mostani alakom mint régebben. Idézem: "így sokkal jobb vagy, nem szerettem zongorázni a bordáidon" :) Próbálkoztam utána a futással, tornával, de pont a térdeim mentek ronggyá, ami ugye mind kettőhöz elég szükséges...

Amikor összejöttünk (több mint 4 éve) akkor neki is jó alakja volt, de nem a sporttól hanem a fizikai munkától. Amióta melóhelyet változtatott nem mozog annyit és Ő rá is csúszott fel jó pár kiló...

De engem nem érdekelt és nem is fog, mert nem azért kell nekem, hogy sajtot tudjak reszelni a pocakján vagy valami...Hanem azért mert szeretem és nem azért szeretem amilyen kívülről hanem amilyen belülről....:)


Szóval akinek annyira fontos a külső meg a sport nem hiszem hosszú távon tartós kapcsolata lesz...Ahogy írtad a bnőd is edz, akkor valószínű Neki is fontosabb a kinézete, mint a kapcsolat, Úgy ahogy Neked is.

És mit fogsz csinálni ha mondjuk szétmentek? Addig agglegény maradsz még nem találsz még egy ilyen edzés-fanatikus csajt? Szerintem ez elég nagy igénynek számít. De Te tudod.


L21

2011. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 MariskaHargitai ***** válasza:
Nem feltétlenül a kinézet miatt sportol valaki, hanem csak a jó közérzet, az egészség miatt. Szóval az előttem szóló azt állítja, hogy csak a tévé előtt ülőknek lehet hosszú, tartalmas kapcsolata? Ekkora baromságot még nem hallottam. Én pont azt látom, hogy akik közösen bringáznak, eveznek, úsznak, stb.. azok sokkal kiegyensúlyozottabbak.
2011. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"tévé előtt ülőknek lehet hosszú, tartalmas kapcsolata"


nem ezt állítottam el vagy tévedve. Kicsit értelmezd jobban.

Igen is vannak közös progik, amelyek kellenek is, nem kötelező ahhoz a sport.

2011. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 MariskaHargitai ***** válasza:
Nekem nem kellene olyan pár, aki lusta heti 1-2 közös sporttevékenységre! Nem kell versenysportra gondolni, mert az a ló másik oldala, de akinek csak az a közös program, hogy elmegyünk bulizni, vagy moziba, az keressen magának egy hasonlóan lusta társat!
2011. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!