Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyeres kérdés? Visszaolvast...

Aranyeres kérdés? Visszaolvastam ezzel kapcsolatban korábbi válaszokat, és úgy látom, hogy a legtöbben a Reparon krémet és kúpot ajánlják.

Figyelt kérdés
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mindkettőt kell egyszerre, vagy elég, ha csak a krémet használom? Sajnos már nem a kezdeti stádiumban vagyok, de csak most vettem észre. Menyi idő, amíg általában elmúlik?
2010. márc. 23. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szia attól függ hogy mennyire van kint ha csak egy kicsit akkor elég a krém vagy csak a kúp ha nagyon kint van akkor használd mindkettőt hatásosabb de nem biztos hogy vissza húzódik én voltam vele orvosnál is és azt mondta hogy szokjak hozzá leszedni nem érdemes mert valószínű újra kijön úgyhogy most így vele élek elvagyunk az a lényeg hogy minden széklet után mosakodj meg alaposan vagy használj nedves törlő kendőt és ha csak nem nagyon ragaszkodsz hozzá akkor ne használj tangát ilyenkor a hüvely gyulladás is jobban elő jön mert ugye a tanga oda szépen bemegy és elmozdul szépen leviszi a bacikat a hüvelyhez és már viszket is úgyhogy én kerülöm főleg így terhesség alatt
2010. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lassan 3 hete szenvedek: próbáltam a diófa leveles ülőfürdőt és a hemorid krémet, és kb 1,5 hete a reparon krémet. Még nem múlt el, igaz már nem fáj és nem vérzik.
2010. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógyszerész ajánlotta a Doxiproct kenőcsöt, azt mondta, azért ajánlja ezt, mert minden kenőcsre rá van írva, hogy a terhesség alatt nem javasolt, és ő Doxiproct-ot adott a saját lányának, mikor az terhes volt. Illetve mondta, hogy vegyek nedves törlőkendőt, és azt is használjam naponta többször.

Múlt kedden kezdődött a probléma, és csütörtökön vettem a kenőcsöt + törlőkendőt. Fájt és vérzett még a hétvégén is, de most már csak nagyon picit érzem. Nem tudom, hogy csak nem volt olyan súlyos a helyzet (eléggé fájt és eléggé vérzett), vagy a kenőcs és a törlőkendő segített-e, de most már szerencsére jól vagyok. Mindenesetre ez jó volt arra, hogy jobban odafigyeljek arra, hogy mit eszek, és hogy menjek wc-re, amikor kell.

Ja, és jót tett még a meleg zuhany is, utána törlőkendő + kenőcs.


18+0 km

2010. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen törlőkendőt vettél? Valami speciálisat?
2010. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neogranormon törlőkendőt adott a gyógyszerész (aloe vera + kamilla), kisbabáknak való, 600 Ft körül van az ára, 72 db van benne. Nagyon jó, azóta is használom minden wc-zés után. Szerencsére nem jött elő újra a probléma!
2010. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!