Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli Nők, hányan rendelkezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kobudera kérdése:

Szingli Nők, hányan rendelkeztek kellő önismerettel és megfelelő életelégedettségi szinttel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a legtöbb szingli Nő, akárcsak én (31 egyedülálló férfi) vágyik egy társra. Ám azt is tudom, hogy nagyon sok egyedülálló társkereső, nemtől függetlenül csak a másikban látja a boldogság lehetséges megvalósulását.

- Ha majd lesz valakim boldog leszek...

- Olyan szerencsétlen vagyok, sosem jön össze...

- Félek őszinte lenni... Stb.

Én olyan Nőt keresek aki nem "üres kancsó", akiben van élet, intelligencia és van véleménye és kialakulóban lévő jelleme.

Közületek kedves egyedülálló párra vágyó Nők vajon hánynak van meg a megfelelő érzelmi intelligenciája egy kapcsolt működéséhez?

mitől Nő egy nő szerintetek, és mikortól számít felnőttnek?


Normális válaszokat várok, kellemes és izgalmas vita reményében. (Gyengébbeknek, a vita nem egyenlő a veszekedéssel.)


2011. dec. 1. 05:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34 éves férfi vagyok 1 rövid párkapcsolattal a hátam mögött. Én legbelül már lemondtam róla hogy részem lesz abban ami másoknak olyan természetes. Szerintem már túlságosan lemaradtam.
2011. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az igazi boldogság nem feltétlenül függ össze azzal, hogy az embernek van-e csaja vagy pasija....(szerintem) akkor él valaki teljes harmóniában, ha már a saját életét "rendbe hozta". Ez alatt azt értem, hogy kialakitott magának egy világot, vannak céljai, vannak barátai és hobbijai és ezekhez keres Társat, olyan embert,aki támogatni tudja, aki felnéz rá, s akivel kiegészitik egymást. Mindaddig mig valaki a saját életét rendben nem hozza, az igazi szerelmet lehetetlen megtalálni. Hisz mibe szeressen bele a másik nem? A fejetlenségbe, az elveszettségbe és a kiszolgáltatottságba?

Ezért érdemes több időt magunkra forditani, s ha meg vagyunk elégedve saját magunkkal, azt a külvilág úgyis megérzi.

Mivel rengeteg pozitiv energiát sugárzunk, igy a nekünk megfelelő emberek fognak hozzánk közeledni, s nem forditva, hogy a hitvány és silány életünk elől menekülve kapaszkodunk olyan emberekbe, akik nem méltóak a társaságunkhoz.

Én még fiatal vagyok, de (sajnos már) tapasztalatból irom. Volt egy fiúm, fogalmazzunk ugy,hogy nem nekem való, de csak azért voltam vele sokáig mert nem mertem kilépni a saját életembe, féltem, hogy nem lesz senkim és semmim. Egy nap mégis elhatároztam magam és otthagytam. Egy ideig tényleg nem volt senkim, de aztán elkezdtem épitgetni az életemet: az egyetemen jobban tanultam, uj embereket ismertem meg, a régi barátaimmal szorosabb kapcsolatot alakitottam ki, nem féltem belevágni egyedül egy amúgy se túl nőies szenvedélybe, s most itt vagyok, és úgy érzem teljes az életem. Olyan emberek vesznek körül, akikkel kölcsönösen tiszteljük egymást és olyan férfiak udvarolnak akikről mi Nők azt hittük, hogy már régen kihaltak. :)

És hogy mitől Nő egy nő és mikortól számit felnőttnek? Erre a válasz mindenesetre nem az évek számában rejlik, sokkal inkább abban, hogy ki milyen értelmi szinten van.


21/L

2011. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
lizzi77 nem értelek. Ha tudod, hogy mi hiányzik az életedből miért toporogsz egy évig elhagyni a „biztosnak tűnő berögzült” életet? Bármit terveztél azt Te húztad át ahogy olvaslak és nem valaki más… Menekültél. Pont azért vagyok kíváncsi mert én sorra önbizalom hiányos nőkre bukkanok, akikkel el is kezdek „dolgozni”, úgymond önbizalom növelés, odaadás, stb.. De sokszor ez kevés, segíteni úgy lehet ha akarja az is akinek kell. A srácra visszatérve, nem Ő volt a hibás hogy barátnője lett ha esetleg hiába közeledett. Vagy Ő is nagyon mulya volt…
2011. dec. 1. 17:53
 14/14 anonim válasza:

Társkereső vagy? Itt csak regisztrált társkeresők vannak az egész országból. Ismerkedj meg a számodra legszimpatikusabb társkeresővel és hozz össze egy randit még ma!


[link]


Regisztrálj INGYEN most!

2011. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!