Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli Nők, hányan rendelkezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kobudera kérdése:

Szingli Nők, hányan rendelkeztek kellő önismerettel és megfelelő életelégedettségi szinttel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a legtöbb szingli Nő, akárcsak én (31 egyedülálló férfi) vágyik egy társra. Ám azt is tudom, hogy nagyon sok egyedülálló társkereső, nemtől függetlenül csak a másikban látja a boldogság lehetséges megvalósulását.

- Ha majd lesz valakim boldog leszek...

- Olyan szerencsétlen vagyok, sosem jön össze...

- Félek őszinte lenni... Stb.

Én olyan Nőt keresek aki nem "üres kancsó", akiben van élet, intelligencia és van véleménye és kialakulóban lévő jelleme.

Közületek kedves egyedülálló párra vágyó Nők vajon hánynak van meg a megfelelő érzelmi intelligenciája egy kapcsolt működéséhez?

mitől Nő egy nő szerintetek, és mikortól számít felnőttnek?


Normális válaszokat várok, kellemes és izgalmas vita reményében. (Gyengébbeknek, a vita nem egyenlő a veszekedéssel.)


2011. dec. 1. 05:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát úgy látszik egyik sem rendelkezik ilyesmivel.

Vagy csak nem kelnek ilyen korán!

2011. dec. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes kérdés! Párkapcsolatban élőknek is szabad válaszolni?
2011. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Természetesen.
2011. dec. 1. 08:54
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak akkor kérlek tüntessétek fel, hogy ki a szingli és ki nem.:)
2011. dec. 1. 08:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát azért egy idő után akármilyen telt kancsó voltál, elhalványodik az életed...társas lények vagyunk, nem jó egyedül(beszélek most több év egyedüllétről).Van akinek sok hobbija van, meg sok melója, esetleg vállalkozása, de a hiány az mindig ott van és van amikor nyomasztó...barátok megházasodnak, családott alapitanak, már lassan nincs kivel menni helyekre...és akkor érzed milyen egyedül vagy.Persze van aki munkával foglalja le magát 24/7.
2011. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
09:15 Érdekes meglátás. Ahhoz, hogy helyekre menj nem árt ha vannak barátaid, de az Ő házaséletük nem magyarázat az eltávolodásra. Az aki önmagával is jóban van az ki tud kapcsolódni egyedül is. az egyedüllét és a magány nem ugyanaz. Különben meg persze, hogy társaságban jobban érezzük magunkat, ezért is irányul a kérdésem afelé. Csupán én azt gondolom, hogy aki telt kancsó és a gondolkodásmódja rugalmas az megfelelő éberséggel nem halványul el. Talán a megkeseredésre gondolsz...
2011. dec. 1. 09:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, lehet nyúzni-húzni a dolgot, próbálni a felszinen maradni hangulatilag, de meddig?Igen, lehet egyedül is kikapcsolódni, könyvet olvasni,elmenni egy kávéra stb. de nem úgyanaz mint a társas élet, azt semmi se pótolja.A házas barátokról meg annyit, hogy ők távolódnak el, hiszen kevesebb idejük van, gyereket vinni oviba stb.


Én is elégedett vagyok az életemmel, de sokszor felbukik a magány érzése, nem szeretnék egyedül élni örökké.

2011. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lizzi77 ***** válasza:
Na igen , általában megfelelnék a kitételeidnek, kivéve az első ,"van benne élet" feltételt, de ez azért van szerintem, mert kb. 1 éve szerelmes vagyok, csak az a baj, hogy mire nagy nehezen rászántam volna magamat, hogy lépek, addigra barátnője lett a srácnak.Tisztában vagyok vele, hogy én vagyok a gyáva oroszlán,önbizalomhiány, stb...és mivel már nem vagyok egy mai csirke(34), el tudom fogadni, hogy ez van, nem hibáztathatjuk örökké a szüleinket, meg az életet, ideje felvállalni, hogy egy csomó mindent mi rontottunk el, egy csomó lehetőséget mi nem használtunk ki, és ha valaki érdeklődést mutatott irántuk, mi menekültünk fejvesztve a másik irányba...most ott tartok, hogy majd lesz valami,főleg azért, mert bármit terveztem ebben az évben , valaki egy szép nagy tollvonással az egészet áthúzta, ...meg már nem érdekel, ez van..nevezz fásultnak, unom ezt az egész életnek nevezett hercehurcát.. az a vicc az egészben, hogy hiszek a reinkarnációban, tehát ha véget ér ez az életem, a következőben is ugyanilyen balfék leszek, hacsak nem tudok túllépni a saját természetemen, ...csak azt nem tudom, honnan kaparjam össze rá az erőt...
2011. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 lizzi77 ***** válasza:

Ja , a srácra visszatérve, az a legnagyobb poén az egészben, hogy szerintem azért lett barátnője, mert meglátott a tesómmal és az unokatesóm fiával, és azt hitte, hogy az én családom...egy újabb kis arculcsapás...már fel sem veszem az ilyeneket...szép az élet, nem?


Na, ez jó depisre sikerült, bocsi

2011. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk igy ezzel, de talán ideje lenne, nagyobb erőfeszitést tenni, hogy leküzd a gátlásaidat :)
2011. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!