Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hol ismerte meg a párját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol ismerte meg a párját? Manapság hol lehet ismerkedni? (20/F)

Figyelt kérdés
Az utcákon mindenki rohan, sokan a Facebookot mondják..de szerintem az elég gáz. Írnátok pár tippet, köszi. :)
2011. nov. 30. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi munkahelyen ismerkedtünk meg:)
2011. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. Örülnék annak is ha valaki írna facebookon, hogy szeretne megismerni. Amúgy kérdező, honnan írsz?


20/N

2011. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen numerát keresve akadtam rá :)) Az egyik egyetemi év első napján első buliján első csaja. De elég hamar lemondtam a hamari megfektetésről amikor megkérdeztem hol lakik és elmondta hogy a legelitebb bennlakásban van, ergo okos csaj és egycsapásra komolyan vettem a dolgot és igy jóideje együtt vagyunk :)
2011. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatok:

- Ismerős ismerőse (így ismertem meg a férjemet).

- Továbbá valamilyen sportegyesületben lehet rábukkanni, ott már ugye egy közös érdeklődési pont tutira van (íjászat, falmászás, akármi, olyan is, amit elsőre eszedbe sem jutna kipróbálni).

- Munkahelyen, suliban


- további ötlet: pl kutyamenhelyen önkénteskedhetsz, olyan helyen sok a fiatal.

2011. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én az összes barátomat kocsmában illetve koncerten ismertem meg. meg egy volt vonaton
2011. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Együtt táncoltunk a szalagtűzőn.

Sajnos gőzöm sincs hol lehet normális lányokkal ismerkedni, de szerintem ne facebookon, és discoban. Beülős helyeken, mint pl:bárok, pubok próbálkoztál már?

25/N

2011. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
facebook :'D
2011. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi barátok voltunk előtte :) de azt hiszem elsőként egy fesztiválon találkoztunk :)
2011. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
# 16/18 [tegnap 18:20]: Még nem próbálkoztam pubokban, szerintem teszek egy próbát. Teázókról valami tapasztalat ?
2011. dec. 1. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!